Mária Bartalos s rodinou

Mária Bartalos sa už čoskoro stane trojnásobnou mamičkou. Bude však svoje deti nútiť k rovnakému vierovyznaniu a k spoločenstvu Milosť? Podľa portálu Šarm na to má jasný názor. 

Mária Bartalos si získala srdcia fanúšikov ako herečka v seriáli Oteckovia či Kukučka. Účinkovala aj v zábavnom programe Tvoja tvár znie povedome či vo filme Trhlina. Nepochybne musíš aj ty uznať, že v sebe má ohromný talent. S herectvom sa, žiaľ, rozhodla skončiť, ako oznámila už na začiatku tohto roka.

Neskôr dokonca prezradila, čomu sa chce venovať. Na Instagrame sa stala motivátorkou na ceste k životu s Bohom. Po veľkej kritike sa však zrejme stiahla do úzadia.

Mária Bartalos si manžela vymodlila

Mária Bartalos je už 5 rokov manželkou trénera kreatívneho tanca Adriána, za ktorého sa vydala už po 3 mesiacoch randenia. Ako však píše portál Šarm, bývalá herečka si vraj manžela vymodlila.

„Neveriaci ľudia na modlitby neveria. Neveria, že fungujú, a nevedia, akú má silu modlitba zo srdca. Na začiatku roka 2018 som sa modlila, aby som našla pokoj, istotu a lásku. Adi mi neskôr po našom zoznámení prezradil, že sa modlil, aby našiel ženu na celý život. Netrvalo to dlho a našli sme sa,“ opísala.

„Ťažko vysvetliť, čo sme cítili a ako to, že sme po pár mesiacoch vedeli, že sa chceme vziať. Kým to človek nezažije, asi sa to ťažko chápe, ale moje ja si bolo viac ako kedykoľvek na 100 percent isté, že z toho učiteľa bude môj manžel,“ dodala.

Bude Mária Bartalos svoje deti nútiť k rovnakému vierovyznaniu?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News