Mária Bartalos

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vracia sa Mária Bartalos po dlhšom čase na sociálne siete? Pred pár hodinami na Instagrame zverejnila príspevky v stories. Čím sa prihovorila fanúšikom?

Bývalá herečka Mária Bartalos pred rokom spôsobila rozruch v slovenskom šoubiznise. Potom, čo oznámila koniec svojej hereckej kariéry, sa na Instagrame chcela stať motivátorkou k životu s Bohom. Potom, čo však v komentári vyjadrila svoj názor na lásku rovnakého pohlavia, sa stretla s veľkou dávkou kritiky a stiahla sa do úzadia.

Prišlo sa na to, že je členom údajne pochybného spoločenstva Milosť, ktoré má uznávať neznášanlivosť a radikalizmus. Do cirkvi sa vraj kvôli tomu neúspešne snaží dostať už niekoľko rokov. Potom, čo sa na to prišlo, sa ozvalo viacero známych tvárí nášho šoubiznisu, ktorí uznávajú rovnaké spoločenstvo a Máriu sa snažili povzbudiť.

Napriek všetkému sa však Mária od apríla minulého roku na Instagrame neozvala. V novembri sa dokonca prišlo na to, že je tehotná. Bola totiž pristihnutá na ulici, pričom jej spod šiat vykúkalo tehotenské bruško. Už vtedy vraj bola v siedmom mesiaci. Vyzerá to teda tak, že sa jej podarilo utajiť pôrod a je z nej čerstvá trojnásobná mamina.

Vracia sa Mária Bartalos na sociálne siete?

Každopádne, po dlhšom čase sa teraz prihovorila fanúšikom na Instagrame. A to prostredníctvom stories. Prezdieľala tam video od komunity NOUS, ktorá má v „biu“ na svojom profile napísané, že „je nezávislým médiom, ktorého cieľom je informovať, vzdelávať a oživiť hodnoty slobodnej spoločnosti.“

V ďalšom príbehu Mária Bartalos zase zverejnila plagát, prostredníctvom ktorého komunita NOUS oznamuje, že práve dnes sa má konať akási rozprava na tému „Aký je zmysel života?“.

Zdroj: Instagram/maria.bartalos

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News