Mária Bartalos s rodinou

Spoznala by si známu herečku ešte vôbec? Bývalá herečka Mária Bartalos je podľa portálu EMMA vychudnutá na kosť a pohľad na ňu desí. 

Z herectva do údajne pochybného spolku

Maria Bartalos sa do povedomia fanúšikov slovenského šoubiznisu dostala vďaka herectvu. Hrala napríklad v seriáloch Kukučka, Panelák či Oteckovia. Úlohu dostala aj vo filme Trhlina, no otehotnela a z hereckého sveta sa stiahla.

Čakali sme teda, že sa na našich televíznych obrazovkách objaví opäť po materskej dovolenke, no nestalo sa tak. Namiesto toho oznámila koniec svojej kariéry. Namiesto toho sa rozhodla stať motivátorkou na ceste k Bohu. Zistilo sa však, že aj s manželom sú členmi kresťanského spolku Milosť, ktorú mnohí nazývajú sektou.

K rovnakej spoločnosti sa potom začali ozývať aj ďalšie známe tváre nášho šoubiznisu. Otvorene sa k nej hlási aj speváčka zo SuperStar Vierka Berkyová či fitness influencerka Andrea Štěchová.

Kvôli svojim výrokom sa Mary Bartalos dokonca dostala do ankety o bizarnú cenu Homofób roka. Síce nevyhrala, skončila na treťom mieste. S manželom dokonca mali rozbehnutý aj biznis, ktorý vraj stopli kvôli svojej viere a členstvu v údajne pochybnom spolku, ktorý sa vraj snaží získať štatút cirkvi už niekoľko rokov.

Mária Bartalos vychudnutá na kosť?

Mária Bartalos bola aj v lete najväčšou hviezdou rodinného festivalu One Way Fest, ktorý mala pod záštitou spoločnosť Milosť. Práve tam ju portál EMMA nafotil, no všimol si jednu vec. Tiež sa ti zdá, že na TÝCHTO záberoch je Mary vychudnutá? Vraj z pohľadu na ňu desí. Aký na to máš názor ty?

Zdroj: EMMA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News