Známa slovenská herečka a mamička Mária Bartalos kedysi riadne spoznávala prírodu našich Tatier, no raz zavítala aj do Chorvátska. Vo svojom instagramovom poste uviedla, že znova by si chcela vychutnať prostredie pri mori. No jej predchádzajúca skúsenosť s touto destináciou nebola taká ukážková.

„Ja som tatranský odchovanec, ja som do svojich 15 rokov inde na “dovolenke” ako v Tatrách nebola,“ priznala sa v príspevku. Keď sa potom musela vrátiť do školy, nevedela povedať svojim spolužiakom a pani učiteľke nič nové. Napriek tomu, že sa na tomto výlete nudila, k turistike si našla pozitívny vzťah. „Za to som sa zamilovala do prírody a nadobudla turistický chtíč, čomu vďačím jedine Tatrám,“ vychválila horské prostredie.

Hoci v predchádzajúcich rokoch nenavštevovala obľúbené zahraničné destinácie, či pláže, neskôr sa k nim dostala. „Moja prvá skúsenosť…7 dňová dovolenka v Chorvátsku, z toho 5 dní pršalo a ja som sa s plačom prechádzala po móle a zbierala na brehu mušle. Tak strašne som chcela ísť k moru a takto to dopadlo,“ opísala nevydarený výlet. Nuž, nie vždy sa všetko podarí, ale Mary si aj z toho zobrala ponaučenie: „Nemusím mať všetko, čo chcem, lebo nie vždy je to pre mňa to najlepšie, čo si myslím,“ uzavrela.

Od tohto „zážitku“ už v Chorvátsku nebola, no teraz by aj tam zavítala, aby si aspoň na chvíľu mohla vychutnať more. Máš aj ty zlú skúsenosť s dovolenkou?

View this post on Instagram

Totok si sem chcem uložiť z lásky k Tatrom našim. Lebo ja som tatranský odchovanec, ja som do svojich 15 rokov inde na “dovolenke” ako v Tatrách nebola (to je priznanie) Po každom lete, keď sa učiteľka pýtala, čo sme cez prázdniny zažili a kde sme boli, som mohla púšťať nahratú kazetu o tom istom😀ale bavilo ma to. Bola to asi nuda, nič nové som nezažívala, žiadne dovolenkové mega destinácie a pláže. Za to som sa zamilovala do prírody a nadobudla turistický chtíč, čomu vďačím jedine Tatrám. A k tej pláži. Už som ju videla samozrejme, ale moja prvá skúsenosť…7 dňová dovolenka v Chorvátsku, z toho 5 dní pršalo a ja som sa s plačom prechádzala po móle a zbierala na brehu mušle. Tak strašne som chcela ísť k moru a takto to dopadlo. Poučenie: Nemusím mať všetko, čo chcem, lebo nie vždy je to pre mňa to najlepšie, čo si myslím😂 ———————— Odvtedy som v Chorvátsku nebola, ale čo vám poviem, teraz je to tak, že by som sa tam aj teleportovala, len aby som si mohla poležať pri mori a cítiť ho. ————— V bystrej vode ma odfotil môj @adrian.bartalos ❤️

A post shared by M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.