Laura Ľuptáková
Instagram/martin_luptak_, Facebook/Laura Ľuptáková

Tesne pred letom potešila krásnou správou ďalšia známa Slovenka. Ako je z Instagramu jej manžela jasné, pod srdcom nosí svoje prvé bábätko aj krásna misska. 

Po ťažkom období a potrate sa na bábätko teší napríklad exfarmárka Eva Zelníková Strážnická. Ešte predtým krásnou správou fanúšikov potešila ďalšia exsúťažiaca z Farmy – Patrícia Šimanová. No a na príchod bábätiek sa aktuálne tešia napríklad aj Laura z Love Islandu, speváčka Aless alebo influencerky Simona Hüttnerová či Niky Rich. Teraz potešila aj slovenská modelka a víťazka súťaže krásy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Slovakia (@missslovensko)

Krásna misska je prvýkrát tehotná

Laura Ľuptáková súťažila v súťaži krásy Miss Slovensko ešte v roku 2014, kedy sa tam predstavila pod rodným priezviskom Longauerová. Práve ona sa počas slávnostného večera stala celkovou víťazkou a domov si tak odniesla korunku krásy. O čosi neskôr, v roku 2019, sa víťazstvom blysla aj na Miss Universe.

Za jej zmenou priezviska stojí, samozrejme, svadba, pri ktorej si večnú lásku sľúbila s fyzioterapeutom Martinom. Ako je z Instagramu jasné, dvojica si svoje ÁNO povedala minulý rok.

Pred pár dňami modelka na svojej sociálnej sieti potešila fanúšikov ďalšou nádhernou správou v podobe prvého tehotenstva. Laura tam však má súkromný profil, a práve preto tento príspevok uvidíš len ak ju sleduješ. Fotku tehotenského bruška však na Instagrame zdieľal aj jej manžel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Ľupták (@martin_luptak_)

Budúcim rodičom gratulujeme!

Zdroj: Instagram/martin_luptak_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News