Modelka Wilevis Brito zomrela

Jej priaznivcov a blízkych zasiahla obrovská tragédia. Ako informoval portál The Sun, zomrela známa modelka, ktorá nemala ani 25 rokov. Čo sa jej stalo osudným?

Krásna misska bola študentkou práva, novinárkou a influencerkou, ktorú na Instagrame sleduje takmer 14-tisíc fanúšikov.

Svoju modelingovú kariéru si vybudovala už ako malá, kedy sa zúčastňovala rôznych súťaží krásy. Minulý rok bola v Miss Venezuela a získala titul kráľovná športu La Guaira. Bavila ju však aj práca novinárky. Niekoľko rokov pôsobila ako televízna moderátorka pre América Tucumán a A24 v Argentíne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wilevis Brito (@wilevis_brito)

Mladá modelka tragicky zahynula

24-ročná modelka Wilevis Brito zomrela 8. apríla po zákroku v nemocnici. Chcela si dať odstrániť malú hrčku, ktorú si našla na hornej pere.

Ako píše The Sun, Wilevis Brito podstúpila orálny a maxilofaciálny zákrok v nemocnici, vo venezuelskom hlavnom meste Caracas, kde žila. Operácia zvyčajne zahŕňa rekonštrukčnú operáciu tváre, úst, čeľuste, hlavy a krku v dôsledku abnormality alebo traumy v podobe úrazu.

„Podstúpila operáciu čeľuste v dôsledku opotrebovania maxilofaciálnej oblasti a malej hrčky, ktorá sa jej vytvorila na hornej pere. Aby sa vyhla budúcim komplikáciám, rozhodla sa pre zákrok. Nie z kozmetických alebo skrášľovacích dôvodov, ale kvôli zdraviu. Po operácii bola zjavne v poriadku, ale potom nastali komplikácie,“ povedala jej kamarátka pre The Sun.

Nikto z rodiny známej modelky túto tragickú správu zatiaľ nepotvrdil. V komentároch pod jej poslednými príspevkami na Instagrame sa však kopia komentáre s kondolenciami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wilevis Brito (@wilevis_brito)

Pred pár mesiacmi po estetickom zákroku (liposukcii kolena) zomrela aj 29-ročná brazílska influencerka. Komplikácie taktiež nastali až po operácii.

Zdroj: The Sun, Instagram/wilevis_brito

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News