Kendall Jenner

Ako je možné, že druhá najmladšia z Kardashianiek, Kendall Jenner, má figúru ako bohyňa a pritom si nič neodopiera? Dodržiava totiž základné pravidlá – strava, pohyb a hydratácia. Tajomstvá prezradila v rozhovore pre Harper’s BAZAAR, kde opísala svoj bežný deň. Iné maličkosti zas doplnila pre portál Who What Wear.

Ráno robí deň

Skoré vstávanie a pohyb je pre ňu vhodný štart do dňa. V rozhovore prezradila, že rada vstáva už o 6:30 a o siedmej si zacvičí, aby zostala v kondičke a celý deň bola produktívna. Príležitostne sa zúčastní hodiny kickboxu, avšak inak sa bežne venuje cvikom zameraným hlavne na brucho.

Tiež sa zvykne pustiť do cvičení, ktoré majú za úlohu budovanie svalov. Má aj osobného trénera a denne jej čas vo fitku zaberie len niečo okolo hodiny. Navyše, pre portál Who What Wear povedala, že neznáša kardio cvičenia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner)

Jedálniček

Slávnu modelku nezlákali žiadne extrémne diéty. Dobré jedlo si neodopiera a vyjadrila sa, že rada si dopraje aj pizzu. Ak chceš vyzerať ako ona, skús si zostaviť podobný jedálniček:

  • Raňajky: Ovsená kaša alebo avokádo s vajíčkami.
  • Obed: Chudé mäso s ryžou a surová zelenina.
  • Večera: Špagety, cestoviny, sushi, pizza.
  • Snack: Hummus so surovou zeleninou či guacamole, príležitostne čokoládová tyčinka a iné dobroty.

Uviedla, že základným faktorom udržania si skvelej postavy je prijímanie dostatku bielkovín a zeleniny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner)

Čo je na druhej strane zaujímavé, snaží sa vytesniť potraviny obsahujúce laktózu jednak kvôli pleti, ale aj tráveniu. To znamená, že sa snaží obmedziť syry, mlieko, jogurty a maslo. Aj keď sa priznala, že miluje mrazený jogurt, do jedálnička ho pridáva maximálne dvakrát týždenne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness