Ak ťa trápi nadváha či jednoducho potrebuješ pre svoj dobrý pocit zhodiť pár kíl, potom neexistuje lepšia kombinácia, ako vyvážená strava spojená s pravidelným kardio cvičením. Efektívnym pohybom budú tvoje želané výsledky rýchlejšie viditeľnejšie i citeľnejšie.

K najobľúbenejšiemu kardiu, ktoré má aj množstvo iných pozitívnych výhod, patrí beh. Avšak, ten buď miluješ alebo nenávidíš. Ak patríš do druhej skupiny, potom máš stále ešte veľa možností, ako sa rozhýbať aj inak. Tanečné workouty sú čoraz viac populárnejšie, no my máme ešte jeden skvelý tip. Zapotíš sa pri ňom, no svoj cieľ splníš naozaj rýchlo.

Spaľovanie tukov, zlepšovanie kondičky, lepšia práca s dychom, prekrvenie tela, psychické vypnutie a to je len zopár z hlavných výhod kardia. Ak sa nebojíš žiadnej výzvy, potom si vyskúšaj špeciálny aerobik kardio tréning.

Práve kombinácia vytrvalostného a kondičného aerobiku s prvkami kardio workoutu je niečo, čo ti dá zabrať, ale s každým jedným tréningom sa budeš cítiť lepšie. A hlavne, centimetre pôjdu dole už v priebehu pár týždňov. Vybrali sme pre teba 3 tréningové videá z kanála Eva Fitness, ktoré musíš vyskúšať.

Na výber máš 35-minútový aerobic, s ktorým spáliš 500 kalórií, 30-minútovú verziu, ale aj 30 dňovú výzvu, ktorá sľubuje až 8 kíl dole!

Ideš do toho?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.