Každá žena chce byť krásna. Ideálne, ak by nemusela používať make-up, aby sa tak aj mohla cítiť. Najväčšia krása sa však skrýva v prirodzenosti. Stačí tú svoju iba podčiarknúť a aj ty sa môžeš cítiť sebaisto. 

Aj ty si niekedy rozmýšľala nad tým, ako je možné, že všetky tie modelky vyzerajú dokonale aj bez šminiek? Ako to robia? Viac si hlavu lámať nemusíš! Vybrali sme pre teba 3 videá s návodmi a radami ako na prirodzenú krásu priamo od nich.

V prvom videu ti modelka a influencerka Ruslana prezradí jej 12 tipov a trikov, vďaka ktorým vyzerá upravene aj bez make-upu – ako docieliť žiarivú pleť, pekné vlasy, akú má dennú rutinu, ale aj to, ako jej obyčajné vajce pomáha v boji s čiernymi bodkami.

O svoje tipy sa podelila aj modelka Valeria Lipovetsky. Dozvieš sa, aké produkty miluje, ale aj to, že pre krásnu pleť sa treba starať o seba aj z vnútra. Tušíš, ako to robí ona? Nám sa najviac páči jej recept na domáce vankúšiky pod oči, ktoré ťa zbavia opuchu a tmavých kruhov – to musíš vyskúšať!

A do tretice sa o svoju skincare rutinu podelila aj modelka Emily DiDonato, ktorá ti vo videu krok za krokom ukáže, ako sa stará o svoju pleť. V jej 15 tipoch určite nájdeš aj niečo pre seba. Dozvieš sa aj, čo má spoločné pekná pleť a sushi!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.