instagram.com/kourtneykardash, instagram.com/letthelordbewithyou

Scott si našiel novú mladú priateľku, ktorá je o polovicu mladšia ako on. Ako reaguje na takýto vzťah jeho exmanželka Kourtney?

Scott Disick randí od októbra tohto roku s mladučkou modelkou Ameliou Gray Hamlin, s ktorou sa verejne prvýkrát objavil na párty Kendall Jenner, ktorá sa konala pred dvoma mesiacmi.

Zdroj pre E Online prezradil, že Kourtney s jeho randením s mladšími dievčatami nemá žiadny problém. „Kourtney je jedno, s kým Scott randí, pokiaľ ho to robí šťastným a zamestnaným. Ale iba pokiaľ dokáže nájsť správny balans medzi randením a jeho rodinou“.

Zdroj ďalej povedal: „S Kourtney majú skvelý vzťah a Scott je naozaj výborným otcom. A vtedy je Kourtney najšťastnejšia, keď sa Scott stopercentne stará o svoju rodinu“.

Vyzerá to tak, že Kourtney a celá rodina Kardashianiek je šťastná a spokojná. Scott si môže v kľude randiť a nikomu to neprekáža, aj napriek badateľnému vysokému vekovému rozdielu. O rodičoch modelky sa to však povedať nedá. K vzťahu ich dcéry a Scotta sa vyjadrili len v krátkosti: „Dúfame, že celý tento „vzťah“ je len fáza“.

Zdroje: eonline.com, cosmopolitan.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News