Kardashianky
Instagram/khloekardashian

Najznámejšie sestry na svete teraz majú celkom náročné obdobie. Jedna sa tajne vydala, druhá sa rozviedla a tá tretia zase čaká dlho vytúžené bábätko. Na tom by nebolo nič zvláštne a za iných okolností by sa možno Kardashianky tešili viac. Tá tehotná totiž nie je žiadna z nich, no Khloé čaká bábätko a informoval o tom portál CNN. Pýtaš sa, ako je to možné? Tak čítaj ďalej!

Do rodiny im už čoskoro pribudne nový člen. Známa blondínka bude pomáhať s pôrodom už o niekoľko týždňov, či dokonca dní a je zaujímavé, že sa jej to tak dlho darilo pred svetom tajiť.

Kardashianky
zdroj: Instagram/khloekardashian

Kardashianky privítajú nového člena

Situácia je pre dvojicu komplikovaná. Khloé totiž čaká dieťa s bývalým priateľom Tristanom Thompsonom, s ktorým už má 4-ročnú dcérku True. Bábätko im ale porodí náhradná matka.

„Môžeme potvrdiť, že True bude mať súrodenca, ktorý bol počatý v novembri. Khloé je mimoriadne vďačná jedinečnej náhradnej matke za také krásne požehnanie. Chceli by sme požiadať o láskavosť a súkromie, aby sa Khloé mohla sústrediť na svoju rodinu,“ povedala zástupkyňa Kardashianky.

Khloé Kardashian s dcérou
zdroj: Instagram/khloekardashian

Splnil sa jej sen

Khloé bola v posledných rokoch veľmi naklonená túžbe rozšíriť svoju rodinu. Jej snahy o počatie druhého dieťaťa prostredníctvom umelých alternatív oplodnenia sú zdokumentované aj v reality šou „Keeping Up With the Kardashians“.

Nie je tajomstvom, že Thompson a Kardashianka majú za sebou búrlivý vzťah, no napriek tomu spolu komunikujú ako rodičia. Športovec je tiež otcom dvoch malých synov, ktorých mu priniesli predošlé vzťahy. Tak čo myslíš, ako to celé dopadne?

Khloé Kardashian
zdroj: Instagram/khloekardashian

Zdroj: CNN

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News