instagram/jasmina_alagic

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je známa tým, že miluje život a je vždy pozitívne naladená. Usmievavá mamička synčeka Sanela, ktorého má s manželom Patrikom Rytmusom Vrbovským, sa na svojom instagramovom profile podelila s fanúšikmi o jej tajomstvo. Priznala sa, že má kľúč na svoje šťastie!

Fanúšikovia sa jej totiž častokrát pýtajú, ako je možné, že je vždy veselá a optimistická. To je vec, ktorú na nej mnohí milujú, ale nájdu sa aj takí, ktorí nie sú stotožnení s tým, že sa občas nespráva „dospelo“ – teda, tak, akoby zrejme čakali. Jasmina svoje myšlienky a pocity k tejto téme vypísala pod najnovší príspevok.

Chcem sa Vám priznať s tým, že mám kľúč na moje šťastie. Trúfalé,však? Ale od srdca pravdivé❤️
A chcete vedieť čo to je? Veľmi rada Vám ho prezradím, možno tento môj kľúč otvorí aj Vaše dvere za šťastím.“ – začala v úvode.

Žiť v pravde je mojim kľúčom🙏🏽

Nerobiť so seba niekoho kým niesom iba pre to,že by to možno mohla byt “lepšia” verzia mňa.
Nezabúdať na to kým som a byt rovnako vďačná a šťastná presne z tých istých maličkosti ako kedysi dávno,či už som napríklad prišla na túto dedovu záhradu v rozpadnutej Corse ktorú som si v 19tich kúpila za svoje prvé peniaze alebo dnes v Mercedese od mojho muža. Áno presne od mojho muža. Prečo to píšem takto otvorene? Pretože je to v poriadku! Pretože je to pravda.🙏🏽
Toto bol iba príklad toho ako sa netreba báť hovoriť pravdu práve naopak je to to najviac čo môžeš pre seba a pre ľudí okolo urobiť. A je to neskutočne oslobodzujúce,spomínala som,že mám celulitídu?😄

A ešte jedna vec,ak chcete byt lepšou verziou seba,nestačí o tom iba hovoriť a čakať ,že sa ňou proste od razu stanete. Povedzte sam sebe pravdu o tom ako na tom ste so všetkými plusmi a mínusmi a začnite hneď od teraz robiť presne to,čo Vás doženie byt takým človekom akým túžite sami byt. To je Vaša cesta za šťastím,spoznať pravého seba❤️ Verte mi,že ja mám tiež čo vylepšovať a nie je toho málo ale som na dobrej ceste! Pretože som na ceste..

Vezmeš si jej slová k srdcu aj ty?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News