V posledom čase z každej strany vnímam tlak na ženy, ktoré sú nezadané. Vidím články, ktoré majú ženy po rozchode utešiť, motivovať a v neposlednom rade články, ktoré radia ženám, že si majú nájsť chlapa. Ja viem, človek je tvor spoločenský, je pre neho lepšie s niekým tvoriť pár… ale je to naozaj nutné? Skákať z jedného vzťahu do druhého len preto, aby si bola vo vzťahu? Čo tak trošku využiť ten čas bez vzťahu len pre seba?

Pri mojom brázdení internetom som narazila na niečo, čo ma naozaj zaujalo. Značka Fred And Far predstavila svoj nový kúsok. Je ním prsteň s názvom The Self Love Pinky Ring. Tento prsteň je jednoduchý, elegantný a moderný. Okrem toho, že dizajn sa tvorcom naozaj vydaril, prsteň má symbolizovať sebalásku. Tento prsteň si našiel fanúšikov aj medzi celebritami, ako Lucy Hale a Amber Hose. Keď klikneš na instagram tejto značky zistíš, že fanúšičiek je tam naozaj veľa.

A čo bolo vlastne cieľom pre vytvorenie takéhoto prsteňa? Prečo si ho ženy vo veľkom kupujú? Pretože je to zásnubný prsteň, ktorým sľubujú sami sebe jeden veľký záväzok – milovať samú seba. Tento prsteň im bude ich záväzok dennodenne pripomínať, či budú slobodné alebo zadané. Musíš si pamätať, že nikto ťa nikdy nebude tak milovať, ako môžeš ty milovať sama seba.

Je naozaj krásny 🙂 len škoda, že jeho dovoz je rovnako drahý ako jeho cena…

titulná foto: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating