Jasmina a Rytmus
Instagram/jasmina_alagic

Jeho láska k nej sa nedá prepočítať na peniaze. No ak chceš vedieť, ako veľmi miluje Rytmus svoju manželku, moderátorku Jasminu Alagič Vrbovskú, napovie ti o tom niečo viac aj dar, ktorý sa jej rozhodol venovať. Respektíve, ide až o 2 dary, ktoré len tak nikto neprekoná. Pochválila sa s nimi na svojom Instagrame samotná Jasmina.

33-ročná moderátorka sa za azda najznámejšieho slovenského rapera vydala v roku 2019, keď už pod srdcom mala ich synčeka, ktorý dostal meno Sanel. Ich rodina je pre oboch tým najdôležitejším a na svojich sociálnych sieťach to vôbec netaja. Nielen, že si verejne vyznávajú lásku, ale ukazujú aj luxusné dary či zážitky, ktoré si vzájomne dopriali.

Jasmina a Rytmus

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

45-ročný Patrik Vrbovský spolu s manželkou investuje najviac peňazí do nehnuteľností. Patrí im rodinný dom v Malinove a vo výstavbe majú ďalšie 3 „domovy“ – byt v centre Bratislavy, chatu v prírode, ktorú má pod palcom len Jasmina, a nedávno kúpili aj trojizbový byt priamo v Dubaji.

Hodnotné materiálne veci si doprajú aj v podobe oblečenia, šperkov či áut. Jedno im do ich vozového parku pribudne na budúci rok – Rytmus totiž práve kúpil svojej manželke luxusný „géčkový“ Mercedes. Jeho hodnota sa bežne pohybuje približne v státisícoch eur.

Za jeden týždeň si nás dá vytetovať a o pár dni mi objedná G-ečko, Patrik prídem na to, čo sa tu deje (joke). Som šťastná, že mám manžela ktorý nás extrémne ľúbi, to je to, čím sa môžem najviac pýšiť. Všetko ostatné je menej alebo nie je vôbec dôležité,“ napísala šťastná moderátorka pod fotografiu na svojom profile.

Na tej je vidno aj jeho najnovšie tetovanie – mená Jasmina a Sanel. Takto ich už bude mať na svojej koži navždy, čo je zrejme hodnotnejšie než to mega auto.

Jasmina zverejnila aj záber na jeho nové tetovanie

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News