Instagram/jasmina_alagic

Splnili si ďalší sen! Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský, sa na svojich sociálnych sieťach pochválili fanúšikom veľkou novinkou. Ako informuje Wanda, dvojica, ktorá si aktuálne užíva dovolenku v Dubaji, si toto mesto zamilovala až tak, že sa z neho stane ich ďalší domov.

32-ročná Jasmina a 45-ročný Patrik sú známi tým, že svoje peniaze radi investujú do nehnuteľností. Dvojica spoločne so svojím synom Sanelom žije v rodinnom dome v Malinove, no lukratívny byt sa im stavia v centre Bratislavy. Za oddychom do prírody budú už čoskoro chodiť na chatu, ktorú pre svoju rodinku stavia práve Jasmina.

Patrik ju uvidí až vtedy, keď bude hotová, aby to bolo prekvapenie. Čo však prekvapenie nie je, je fakt, že Jasmina túži ešte po jednom dome či byte – a to ideálne v Chorvátsku, ktoré miluje.

zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Skôr, ako si však zabezpečila domov v tejto dovolenkovej destinácii, využili s manželom inú možnosť. Obaja sa pochválili tým, že svoj druhý domov našli práve v Dubaji, kde sa im ako rodine mimoriadne páči.

„Kúpili sme si byt v meste, do ktorého sme sa absolútne zamilovali so všetkým, čo prináša,“ napísala Jasmina na svoj Instagram. Zdá sa, že práve táto luxusná destinácia bude pre nich miestom na trávenie voľného času.

zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: wanda.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News