Instagram/rytmusking

O ich veľkej láske niet pochýb. Jeden z najznámejších párov v našom šoubiznise, Patrik „Rytmus“ Vrbovský a jeho manželka, Jasmina Alagič Vrbovská, sú nie len svojím životným nastavením, ale aj vnímaním vzťahov, pre mnohých veľkým vzorom. Na sociálnych sieťach zdieľajú aj časť svojho súkromia, v ktorom je práve rodina na prvom mieste.

44-ročný raper a 32-ročná moderátorka majú spolu syna Sanela a aj po pár rokoch vzťahu sú jeden do druhého zamilovaní tak, ako na začiatku. Možno aj stále viac, keďže často dávajú svoje pocity svetu najavo prostredníctvom láskyplných slov na Instagrame.

Jasmina je známa svojou pozitívnou energiou a vďačnosťou za život, aký žije, no aj Patrik vie dať pekne najavo, čo pre neho jeho manželka znamená.

Najnovšie jej venoval dojemné vyznanie, ktoré by potešilo nejednu ženu. Všetko to začalo fotkou z Dubaja, kde napísal: „Rap mi otvoril možnosti bez limitov. Sebarozvoj, kreativita, cestovanie, plody práce a kamarátov na celý život. Ďakujem za všetko.“ A v príbehoch ďalej pokračoval odkazom pre svoju ženu.

A za to celé ďakujem. Za to, že som sa vyprofiloval, za ten prístup k práci, čo sa odrazil v mojom živote, a že som sa vyprogresoval k tomu, že som stretol niekoho, kto je viac, ako toto celé (ako je celý tento post). A to je vlastne podstata tohto života, to je moja manželka. Moja manželka, s ktorou sme splodili syna, pretože to je najviac. A ďakujem pekne tomuto životu, tomuto smerovaniu a prístupu,“ vyznal svoje pocity.

Patrikove vyznanie si môžeš pozrieť tu

Zdroj: Instagram/rytmusking

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News