Photo by Davids Kokainis on Unsplash

Vzťahy nie sú ľahké a vždy je to o tom, aby sme našli niekoho, s kým sa problémy dajú riešiť. Byť však so ženou, ktorá vie, čo chce, to je už iná káva. Určite je to jeden z najviac intenzívnych zážitkov. Portál Bolde, Thought catalog a Ideapod uviedli vlastnosti tejto dámy.

Neuspokojí sa s niečím dočasným

Žena, ktorá vie, čo chce od života, sa nebude zaoberať s čímsi dočasným. Nemá na také nezmyselné veci čas. Svoju energiu radšej investuje do niečoho zmyselnejšieho a dlhodobejšieho. Pre vážny vzťah je ako stvorená, preto sa neuspokojí s hrami nevyvinutých chlapcov.

Je vyberavá

Výber vhodného partnera je pre ňu veľmi náročný. Jej štandardy sú vysoké, ale to neznamená, že by bola povýšenecká. Chce mať pri sebe niekoho, kto má rovnaké hodnoty ako ona a vie, o čom má byť vzťah. Preto bude radšej sama, než by mala trpieť kvôli niečomu, čo si ani nestojí za to.

Vie, čo si zaslúži

Odmieta znášať správanie, ktoré by podkopávalo jej hodnotu. Pozor, nie je namyslená, ale vie, čoho je hodná. Tento typ ženy sa vo vzťahu ozve vždy, keď sa jej nepáči partnerovo správanie. Je si vedomá, že aj ona robí chyby, ale to neznamená, že sa nechá kvôli vzťahu ubíjať. Rovnováha a rešpekt je presne to, čo od svojej polovičky vyžaduje.

Nič ju nezastaví

Má ciele. Má víziu. Má cestu. Ide si za tým a nik a nič ju nezastaví. Vzťah s touto ženou dokáže byť veľmi dynamický, preto by nemala mať pri sebe žiadneho lajdáka. Je dôležité, aby s ňou partner držal krok. Ona nebude nečinne stáť na mieste. A navyše, je to výhoda aj pre mužskú stranu. Chlap má pri sebe partnerku, ktorá ho bude vo všetkom podporovať a tešiť sa z každého malého posunu.

Svojmu partnerovi dáva priestor

Uvedomuje si, aký je sebarozvoj dôležitý. Vie, čo znamená pojem „zaneprázdnenosť“. Z toho dôvodu nebude na svojom partnerovi lipnúť, ale práve naopak, akceptovať ho. Aj keby sa nemali dlhšie vidieť. Napriek tomu potrebuje, aby sa o seba aspoň trochu zaujímali a podporili sa v dobrom aj v zlom.

Je to žena názoru a činu

Nesnaží sa presadiť si svoje myšlienky, ale vždy ich povie nahlas. Nehanbí sa za to, keď sú jej názory odlišné a je schopná viesť zaujímavé debaty. Keď niečo nie je v poriadku, dokáže napraviť situáciu, v ktorej sa nachádza. Nie je to osoba iba s prázdnymi rečami. Jej činy sú rovnako silné ako jej osobnosť. Je nezávislá a sebaistá.

Je starostlivá

Napriek tomu, že je často tvrdá, vie prejaviť aj nehu, či starostlivosť. Nebojí sa preukázať svoju citovú stránku a keď jej polovička potrebuje opateru, je tu pre neho. V plnom nasadení. Nenechala by ho napospas osudu. Bola by jeho záchytným bodom nech by už situácia bola akokoľvek ťažká. Musí to byť však vzájomné.

Nenávidí nezmyselné hry

Veľmi jej záleží na svojim životnom smerovaní a rozhodne nepotrebuje zažívať ľudskú nerozhodnosť. Obzvlášť nie v partnerskej oblasti. Keď s ňou niekto hrá hry, spraví s tým rýchly proces. Jednoducho vyhlási : Game over. Neznáša, keď nevie, na čom je, a preto sa nebojí učiniť rozhodnutie aj za druhú osobu. Ten, kto má byť pri nej, o tom nebude pochybovať.

Zdroj: Bolde, Thought catalog a Ideapod

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating