instagram/jasmina_alagic

Buduje sa im ďalší sen! Manželia Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik „Rytmus“ Vrbovský si užívajú plody svojej práce tým, že sa snažia o to, aby dosiahli svoje ciele. Na prvom mieste je v ich živote láska, syn Sanel a rodina, čo častokrát prezentujú aj na svojich sociálnych sieťach, vďaka ktorým púšťajú fanúšikov aj trošku do ich súkromia.

Navzájom i spoločne si plnia svoje sny. O tom, že sa dokonale poznajú a vedia prekvapiť, svedčí aj fakt, že nedávno Jasmina prekvapila manžela koncertom jeho obľúbeného speváka v Madride. On jej zase v lete zabezpečil krásne narodeninové prianie od toho jej.

Dvojica sa netají tým, že k ich snom patria aj nehnuteľnosti. Niektoré slúžia ako investícia, iné pre ich rodinný život.

Aj keď žijú v krásnom rodinnom dome v Malinove, Jasmina sa pustila do stavby chaty uprostred lesa, kde chce rodine dopriať pokoj a oddych. Medzi jej ďalšie túžby v oblasti nehnuteľností patrí aj bývanie pri mori, keďže jej balkánske korene ju k nemu stále ťahajú.

Som rozhodnutá, akonáhle dostaviam môj sen v horách, idem si splniť ten, ktorý mám tu. Ja proste týmto prostredím absolútne kŕmim svoju dušu,“ napísala v auguste na Instagrame. Okrem toho sa im už stavia aj byt v našom hlavnom meste, z ktorého budú mať výhľad priamo na Bratislavský hrad.

Ten bude ich druhým domovom najmä kvôli práci a povinnostiam, keďže často musia do centra dochádzať. A práve ním sa teraz pochválili na sociálnej sieti.

Čo povieš na ten výhľad?

Zdroj: Instagram/jasmina.alagic/rytmusking

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News