instagram/simonacomedy

Simona Salátová je aj „vďaka“ nepríjemnej kauze spojenej s reláciou Silná zostava ľuďom oveľa viac známejšia. Po tom, čo sa v diskusii nebála konfrontovať Dominiku Cibulkovú, sa na ňu začala valiť vlna kritiky.

Zatiaľ, čo sa jedna skupina zastávala známej tenistky, tá druhá stála za 27-ročnou komičkou Simonou. Celé Slovensko sa tak rozdelilo na 2 tábory a svoje si k tomu verejne povedali aj známe osobnosti. Taký Rytmus si nie príliš premyslene vystrelil práve zo Simony, pričom v upravenom obrázku urazil jej postavu.

Svoje konanie neskôr vysvetlil vo videu a ako povedal, očakával, že niekto, kto sa živí humorom a meme obrázkami mal celú situáciu chápať: „Na jednej strane tvrdý humor využívate v stand-upoch, kde vám to vyhovuje, samozrejme, lebo ľudia platia, áno? Ale na druhej strane, keď sa to použije na vás, tak je zle.“

Pravdou však je, že kvôli postave sa do Simony začali púšťať aj iní. Možno aj to je dôvod, prečo sa vo svojom najnovšom príspevku na Instagrame vyjadrila k tejto téme.

Od malička som mala viac kíl ako spolužiaci. Do svojich 10tich rokov som verila tomu, že mám iba ťažké kosti a potom mi to mama povedala. Raz v pondelok som nezapla červené menčestrové nohavice a ona na to: Simona, si mäkká. Ako dieťa som si vravela, že je to skvelé!

Predstavovala som si svet ako lúku, ktorá je nádherná práve svojou rozmanitosťou. Akože to tak má byť. Že niektorým vidno bedrové kosti, iní sú vysokí a nosia okuliare, niektorí sú maličkí ako moja spolužiačka Zuzka, ktorá s guľatou tvárou vyzerala ako vysmiata jahôdka. A medzi nimi ja, mäkká ako vankúš alebo skôr perina, zapadajúca práve preto, že som iná. Veď všetci sme.

Potom však s exaktnými vysvetleniami nastúpil otec, ktorý mi povedal: Nedostaneš bicykel, lebo také veľké na tvoj zadok nevyrábajú. (pozn. autora: Nie, nebol povolaním motivačný speaker.) V momente ako som začala pochybovať o mojom zadku, môj svet sa začal rúcať. Znie to malicherne, však? Hovorím vám, je to svätá pravda.

Mám 27 rokov, čosi som už prežila a to, čo viem sa 100% je, že musíš veriť svojmu zadku. Nech je veľký, malý, kostnatý, zasadený do veľkých bokov alebo posypaný celulitídou ako vanilkové rožky cukrom. Ad1: na každý zadok existuje bicykel! Ad2: Každý zadok je užitočný! (Moja dobrá priateľka Mária vždy hovorí, že ho má veľký preto, aby sa tam vopchali všetky blbé poznámky od ľudí),“ zakončila svoju úvahu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News