Jasmina Alagič

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Moderátorka a influencerka Jasmina Alagič zmenila svoj imidž a vďaka tomu omladla o 10 rokov. Príspevkami zo salónu sa pochválila na svojom Instagrame. Jej manžel Rytmus musí úplne šalieť.

Jasmina Alagič sa na sociálnych sieťach neustále ukazuje vysmiata od ucha k uchu. Neraz tam však priznala, že ani jej život nie je úplne rozprávkový. Ako každá rodina, aj oni majú bežné problémy, ktoré denne riešia. S Rytmusom vraj nie sú dokonalý pár, no taký asi ani neexistuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Napriek všetkému je však Jasmina najšťastnejšia a každý deň je vďačná za to, čo má. Pravidelne to dokazuje aj príspevkami na svojom Instagrame. Je hrdá na manžela Patrika a na ich spoločného syna Sanela, ktorý chce ísť v otcových šľapajach a už dokonca vyšla aj jeho prvá pieseň.

Jasmina Alagič omladla o 10 rokov

Moderátorka Jasmina Alagič sa na svojej sociálnej sieti, okrem rodinných záležitostí, sústredí aj na prezentovanie sebalásky a svojim fanúšičkám dodáva odvahu. Pravidelne sa tam ukazuje bez make-upu a musíš uznať, že je naozaj nádherná ako zvonku, tak aj zvnútra. Teraz však zmenila imidž a vďaka tomu omladla o pár rokov.

Jasmina včera bola v salóne, kde jej kaderník opäť o trochu „refreshol“ a zosvetlil vlasy. Fanúšikovia v komentároch pod jej najnovšími príspevkami jasajú. Posielajú jej emodži srdiečok. Táto pomalá premena z brunetky na blondínu sa im veľmi páči.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Aj ty musíš uznať, že po najnovšej návšteve kaderníctva Jasmina omladla o 10 rokov a Rytmus z manželky tiež musí ísť do kolien. Čo povieš?

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News