Sanel mal narodeniny

Pred troma rokmi sa manželom Vrbovským narodil synček Sanel. A to dieťa rodičia zahŕňajú luxusom a bezpodmienečnou láskou. Práve včera oslavoval svoje tretie narodeniny vo veľkom štýle. Pochválila sa tým Jasmina na Instagrame.

Sanel má všetko, na čo si pomyslí

Rytmus s manželkou a synom Sanelom patria medzi najkrajšie rodinky slovenského šoubiznisu. Sú nerozlučnou trojkou a srší z nich láska na každom kroku. Svedčí o tom aj to, že raper sa iba prednedávnom dal znovu potetovať. Na svoje telo si nechal nakresliť podobizeň syna a manželky.

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Sanel je dieťa, ktoré sa narodilo do luxusu a odmalička má všetko, na čo si iba pomyslí. Keď manželov Vrbovských sleduješ na Instagrame, vieš, že ich syn zbožňuje Marvel. Do takého šatu bola oblečená aj jeho včerajšia veľkolepá oslava narodenín.

Vysnívaná oslava plná celebrít

Dieťa Rytmusa a Jasminy má všetko, na čo si ukáže. Veľa detí o takom niečom môže iba snívať. Niektoré sa takejto oslavy nedočkajú ani v 18-tich rokoch, nie to ešte v troch.

Rytmus, Jasmina a Sanel
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Na veľkolepej detskej párty plnej celebritných detí nechýbal ani naozajstný Spiderman. Oslava sa konala v detskom zábavnom parku, takže oslávenec s hosťami sa vyšantili na preliezačkách či v plastových loptičkách, kde sa takmer utopili.

Miestnosť bola vyzdobená do tematiky Marvel a deti sa tak aj obliekli. Nechýbalo honosné pohostenie a poschodová torta. Oslávencovi všetci zaspievali aj „Happy Birthday“.

Sanelovi, samozrejme, zablahoželala aj kráľovná slovenského Instagramu, Zuzana Plačková s manželom Reném. To bolo ale jasné, keďže rodinky sú veľkými priateľmi a biznis partnermi. Okrem nich na oslave nechýbal ani Kali s manželkou Alicou a dcérkou Nelkou, ktorá taktiež oslavovala 3 narodeniny pred niekoľkými mesiacmi.

Všetky fotky z oslavy uvidíš vo FOTOGALÉRII pod videom, v ktorom uvidíš, ako to na veľkolepej párty vyzeralo.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News