Jasmina Alagič s Rytmusom a Sanelom

Jasmina Alagič v stories na svojom Instagrame prezradila, čím sa chce živiť jej syn Sanel, keď vyrastie. Možno ťa to neprekvapí, keďže chce ísť v šľapajach svojho otca Rytmusa. 

Čím chce byť Sanel, keď vyrastie?

Moderátorka Jasmina Alagič a jej manžel, raper Rytmus sa netaja tým, že nadovšetko milujú svoju rodinu a priateľov. Spoločne vychovávajú synčeka, ktorý im každý deň robí veľkú radosť. Nepochybne podedil talent po svojich rodičoch, a najmä po otcovi. Iba pred pár dňami dokonca vyšla jeho prvá pieseň.

Zdá sa, že Sanela hudba baví a chce v tom pokračovať aj v budúcnosti. Mamine už prezradil, čím chce byť, keď vyrastie. „Môj syn ma momentálne jediné prianie. Keď vyrastie, chce byť raper. Čierny. Má absolútne jasnú predstavu a ja som totálne za!“ vyjadrila svoj názor na želanie svojho syna známa moderátorka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Jasmina Alagič chce byť najlepšou verziou seba

Jasmina Alagič je totiž na sociálnych sieťach známa svojou úprimnosťou. Už vo viacerých veciach si nedala servítku pred ústa a svoje názory vyjadruje celkom jasne. Chvália ju preto všetci fanúšikovia, ktorí sa radi zapájajú do diskusií s ňou.

Aj moderátorku totiž zaujíma, čo si jej followeri myslia o niektorých veciach. Občas ich totiž v stories vyzýva, aby jej prezradili svoje úprimné názory a robí si tak prieskumy.

Manželka rapera Rytmusa sa netají ani tým, že uznáva mier vo svete. Snaží sa byť najlepšou verziou seba aj s faldíkmi na bruchu, vďaka čomu ide vzorom ženám na celom Slovensku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News