Rytmus Jasmina

Celebritní manželia Vrbovskí sa zaradili k rodičom, ktorí sa rozhodli svoje deti na sociálnych sieťach neukazovať. Sem-tam sa však Jasmina a Patrik synčekom Sanelom predsa len hrdo pochvália. Naposledy tak urobil Rytmus, keď na Instagrame ukázal, aký talent im doma rastie.

Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik Vrbovský si padli do oka na jar v roku 2018. Že sú jeden pre druhého ako stvorení, zistili ihneď, a tak ich vzťah nabral turbulentnú rýchlosť. Na jeseň prišli zásnuby, na Vianoce správa o očakávaní dieťatka a v máji 2019 si zaľúbenci povedali áno.

Čas uteká rýchlejšie ako voda a v júli synček moderátorky televíznej šou Česko-Slovensko má talent a úspešného rapera oslávil štyri roky. Už pri Sanelovom narodení sa manželia dohodli, že svoje zlatíčko budú pred svetom a nástrahami sociálnych sietí chrániť. Napriek tomu sa chlapček na profiloch oboch rodičov objavuje pravidelne, no vždy tak, aby mu nebolo vidno do tváre.

Rytmusove gény nezaprie

Pyšný Paťo sa Sanelkom na Instagrame pochválil aj pred pár dňami. Tentokrát však nešlo o typický rodinný záber, ale video, na ktorom hrá jeho poklad na bicích. „Bože, ja som tak šťastný. Ďakujem ti láska za syna @jasmina_alagic. Môj 4-ročný syn mi dáva extrémny rozmer,“ napísal Rytmus k záznamu, kde malého Sanela učí hrať na hudobný nástroj uznávaný producent a bubeník David „H0wdy“ Hodek. Tomu zároveň nadšený otecko poďakoval za takéto krásne momenty.

Koho pánbožko obdaroval hudobným sluchom, určite počuje, ako to škôlkarovi s paličkami v rukách ide perfektne. Video tak neostalo bez odozvy Rytmusových sledovateľov. „Darmo, je to tam, sluch, ako sa patrí,“ odkázal jeden z nich. Cítenie má v sebe. Gény sú vzácne,“ pridal sa ďalší. Ohníky či potlesky venovali drobčekovi aj Patrikovi očarení kamaráti a kolegovia, ako sú speváčky Tina a Anita Soul či raper Majself.

Ak chceš vidieť Sanelka, ako „drtí“ na bicích, musíš požiadať Rytmusa o sledovanie, pretože má súkromný profil.

Zdroj: Instagram/rytmusking

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News