Instagramrytmusking, Instagram/jasmina_alagic

Koncom júla syn Rytmusa a Jasmina Alagič oslávil svoje druhé narodeniny. Rodičia ho vzali na výlet do susedného Rakúska, no uplynulú sobotu mu pripravili aj poriadnu párty. Jasmina na svojom Instagrame zdieľala niekoľko momentov z oslavy, ktorej sa zúčastnili aj ich najbližší priatelia. A veru že sa dobre bavili.

„Moje najcennejšie na svete, naša rodina a naši priatelia. Ďakujem Bohu za Vás, nič cennejšie sme Sanelovi nemohli dať v živote ako takýchto ľudia, ktorých má okolo seba,“ podelila sa Jasmina so svojimi fanúšikmi, zatiaľ čo pridala fotku so synom Sanelom. Keď sa preklikneš na ďalšiu snímku, uvidíš celé osadenstvo oslavy.

Na oslave nechýbali napríklad ani dobrý priateľ Jasminy, make-up artista Milan Švingál, speváčka Tina alebo raper Ego s manželkou. Podľa videí, ktoré hostia zverejnili, sa viac zabávali a odviazali dospelí rodičia než ich deti.

Tak by to na oslave malo vyzerať a ľudia by sa nemali báť odviazať sa a baviť sa, bez ohľadu na to, čo si o tom budú myslieť iní ľudia. Jasmina s tým problém nemá, veď aj nedávno pridala zábery, ktoré sú podľa jej slov najotrasnejšie. No o to autentickejšie.

Jasmina s Rytmusom sa trochu odviazali

Okrem Jasminy si zaspievala aj Tina a Egova manželka

Jasmina bola dobre naladená po celý čas

Čo hovoríš na takúto detskú oslavu? Vydarila sa?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News