Jasmina Alagič

Slovenky denno-denne ukazujú, že sú najkrajšie ženy na svete. Určite to ale nie je iba o dokonalosti. Keď z baby nevyžaruje potrebné sebavedomie, nemusí byť vnímaná ako krásna. Na Instagrame svoj názor na krásu vyjadrila aj Jasmina Alagič, ktorá sa odvážila ukázať svoje „faldíky“, ako to ona nazvala. 

Na Instagrame sa teraz rozmohol trend prirodzenej krásy. Nie je to ale iba o krásnych veciach, ale aj o chybách, ktoré trápia každú z nás. Dôležité je, aby si sa milovala taká, aká si. Ku Cynthii Tóthovej sa teraz pridala aj Jasmina Alagič, ktorá vo svojich stories ukázala faldíky na bruchu, za ktoré sa vôbec nehanbí presne tak, ako sa Separova frajerka nehanbila ukázať celulitídu. 

Jasmina Alagič
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič šokovala odvahou

Celé Slovensko vie, že Rytmusova manželka, moderátorka Jasmina Alagič má skvelú postavu. Aj napriek tomu fanúšikom na Instagrame ukázala, že aj ona má faldíky a vôbec sa za ne nehanbí.

„Sedím tu takto, pozrite sa. Normálne tu takto sedím aj s týmto, čo tu mám.“ pochválila sa Jasmina.

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

„Viete prečo nemám problém ukazovať vám aj moje faldy? Pretože ja sa mám naozaj rada taká, aká som. S tým, koľko žeriem a tak, ako vyzerám,“ doplnila moderátorka, ktorá je známa svojou úprimnosťou.

A ak Jasminu na Instagrame sleduješ, vieš, že šetrí aj make-upom. Na sociálnych sieťach sa totiž ukazuje skôr odmaľovaná a musíš uznať, že je naozaj krásna taká, aká je. Pretože to tak vníma ona a vyžaruje to z nej. Tak by si to teda mala určite začať brať aj ty a hneď ti bude lepšie. Skúsiš to?

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News