instagram/jasmina_alagic

Patrik „Rytmus“ Vrbovský včera oslávil svoje 44. narodeniny. Na sociálnych sieťach sa preto našli stovky ľudí, ktorí mu aspoň virtuálne poblahoželali. Jednoznačne najkrajšie to vie však jeho manželka Jasmina, ktorá svoje city a myšlienky nikdy netají.

O svoju lásku, šťastie a optimistický pohľad na život sa delí so svojimi fanúšikmi denne. Vyznanie lásky smerom k synovi Sanelovi či manželovi Patrikovi nie je na jej profile ničím nezvyčajným. No slová, ktoré venovala svojej polovičke v deň jeho narodenín, by ocenil každý muž.

Milovaný môj muž, nech všetky Tvoje sny ktoré si si splnil a zhmotnil budú vždy tým, čo si budeš vážiť, čo Ťa bude robiť šťastným a čo Ti navždy bude pripomínať tú cestu ktorá Ťa doviedla až sem. Na miesto kde stojí vyrovnaný, spokojný čavo čo si môže užívať život a slobodu ktorú si vydrel. Pretože tá cesta, si Ty❤️Odhodlaný,nezastaviteľný naháňač šťastia a svojich presvedčení ktoré sa stali motiváciou pre mnohých. A ja budem veriť,že presne tieto charaktery odovzdáš nášmu synovi🙏🏽“, napísala v prvej časti príspevku s ich spoločnou fotografiou.

A takto krásne to zakončila: „PS: nezabudni ale snívať ďalej a ja budem vždy na blízku so šťastím na tvári sledovať to tvoje. Pretože od istého dňa sa nám šťastie prelína a ďakujem Bohu za to🙏🏽
Volim Te♾
S láskou
Tvoja žena ❤️“

Achhhhh moja laska najvacsia dakujeeem. 🙏🏽Dojdi mi dat pusu, ale potichucku, lebo Nany spi. ❤️❤️❤️ „, reagoval na toto verejné blahoželanie Patrik. Musí sa uznať, že táto sympatická zaľúbená dvojica je vzorom pre mnohé iné páry.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News