Instagram/rytmusking

Sviatok sv. Valentína prežívajú všetci inak. Niekto ho nerieši vôbec a iní sa snažia celému svetu ukázať, ako veľmi šťastní sú so svojou polovičkou. Sociálne siete sú dnes zahltené romantickými vyznaniami, srdiečkami, fotografiami ruží, ale aj videami, ktoré ukazujú kúsok zo súkromia páru. Presne také sa rozhodol na svojom Instagrame zverejniť aj slovenský raper Rytmus.

45-ročný Patrik Vrbovský je až po uši zamilovaný do svojej manželky, moderátorky Jasminy Alagič Vrbovskej. On i jeho 32-ročná žena svoju lásku pred svetom vôbec neskrývajú. Práve naopak, ich sociálne siete sú plné spoločných záberov a vyznaní smerom k tomu druhému. Ako inak, deň zamilovaných nesmie byť výnimkou.

Patrik a Jasmina začali spolu randiť v roku 2018. V roku 2019 sa vzali, pričom nevesta už bola v tom čase tehotná a o 2 mesiace porodila ich syna Sanela. Rodina je pre nich na prvom mieste a takmer denne to dokazujú aj pred svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Čítať ich láskyplné slová je pre mnohých veľmi inšpirujúce.

Manželia sa vzájomne dojímajú až k slzám slovami o ich láske, no tentokrát povedali zábery viac, než akýkoľvek text. Rytmus k dnešnému sviatku zamilovaných uverejnil video, ktoré zachytáva jeho vzťah s Jasminou. Obsahuje aj časti, ktoré doteraz držali len v súkromí. Napríklad aj zo dňa, kedy ich syn prišiel na svet. „Na toto neexistujú slová, čo pre mňa znamenáš a ako ťa milujem,“ odkázal raper pod videom.

Pozri si toto dojímavé video pre Jasminu

Rytmus svoje city vyznáva aj vo svojej hudbe

Zdroj: Instagram/rytmusking

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News