Instagram/jasmina_alagic

O tom, že sa nadovšetko milujú, niet pochýb! Moderátorka, podnikateľka, ale i influencerka v jednom, Jasmina Alagič Vrbovská, sa nehanbí verejne ukazovať svoje emócie. Nech už sú akékoľvek, pretože je vždy úprimná a autentická. Na svojom Instagrame, kde ju sleduje takmer 480-tisíc fanúšikov, zdieľa nie len svoju prácu, ale aj veľký kus súkromia. A s ním aj hlboké emócie.

Manžel Patrik a syn Sanel sú u nej na prvom mieste, pretože nič nemiluje viac, ako svoju rodinu. Príspevky venované im dvom, ich láske či šťastiu, ktoré nachádza v živote, sú u nej vidieť často. Pre mnohé ženy je tak inšpiráciou k tomu, aby boli vďačné nie len za veľké dary, ale aj každodenné maličkosti.

V jednom zo svojich posledných príspevkov bola úprimná až tak, že rozplakala vlastného manžela. Raper Rytmus to dokonca priznal v komentári.

Zrejme to nebolo po prvýkrát, čo ho slová manželky dojali, veď uznaj, takéto vyznanie, to je niečo nádherné. “Láska môjho života @rytmusking tento príspevok patrí Tebe. Chcem Ti na všetkých “frontoch” poďakovať za život, ktorého krásu by som si nikdy ani nevysnívala,” začala svoj text k fotke, na ktorej je na pláži so synom Sanelom. Pozrieť si ju môžeš TU.

To nie je len o drahých dovolenkách a serepetičkách, ktoré, na rovinu poviem, potešia, to je predovšetkým o duševnej pohode a láske, ktorých spojenie vyúsťuje v absolútne krásny, zdravý, spokojný a pokojný život. A o tom, koho sme spoločne z lásky splodili ani nejdem hovoriť, tento dar si budeme vzájomne vracať do konca života,” venovala manželovi slová od srdca.

Nezabudla však ani na svojich fanúšikov, ktorí sa k nej častokrát obracajú s otázkami ohľadom vzťahov. Všetkým ženám zaželala, aby si našli partnera, pri ktorom by sa cítili výnimočne tak, ako ona. “Ja stále hovorím, že na šťastie sa v prvom rade potrebuješ sám, ale so správnym človekom po boku, je to totálna výhra,” dodala Jasmina.

A čo na to Rytmus? Ten sa v komentári priznal, že mu jej slová vtisli slzy do očí.

Títo dvaja sú partnerským vzorom pre mnoho ľudí

zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina pravidelne vyznáva lásku svojmu manželovi

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News