Instagram/luciamokranova

Nemocničnému prostrediu sa dlho nevyhla! Prešiel len mesiac od momentu, kedy slovenská fitnesska a influencerka, Lucia Mokráňová, musela ísť pod nôž. Začiatkom roka jej totiž prišli na to, že jeden z jej prsných implantátov praskol a bola nutná okamžitá reoperácia. Na svojom Instagrame fanúšikom oznámila, že sa v nemocničnej izbe ocitla opäť.

30-ročná Lucia priznala, že podcenila preventívne prehliadky a odvtedy upozorňuje a prosí aj iné ženy, aby si na svoje zdravie dávali väčší pozor a neskončili ako ona. Okrem toho, že mala obrovský strach z ihiel a možnej bolesti, ešte viac sa bála o svoju milovanú dcéru Talinku, s ktorou trávila doteraz každý jeden deň.

A práve preto práve teraz prežíva ako matka opäť chvíle plné stresu a nepokoja.

Dnes v noci musela odísť aj s dcérkou do nemocnice, pretože Talinka mala nečakané zdravotné komplikácie. „Každú minútu môže byť všetko inak. Idem sa zblázniť od strachu,“ napísala k príbehu na sociálnej sieti, na ktorom vidieť, ako drží dcérku ležiacu v postieľke za rúčku. Nachádzajú sa vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline.

V ďalšom príbehu upresnila, že Tali skončila na infúziách kvôli žalúdočným problémom. „Ja tieto veci proste nezvládam. Vôbec. Mňa z toho bolí srdce,“ vyjadrila sa na ďalšom príbehu, no dodala, že malá je veľmi statočná.

Lucia ukazuje fanúšikom aj nepríjemné chvíle zo svojho súkromia

zdroj: Instagram/luciamokranova
zdroj: Instagram/luciamokranova
zdroj: Instagram/luciamokranova

Dcérka je pre Luciu na prvom mieste

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News