instagram.com/lacountyfirefighters

Byť hasičom v LA prináša so sebou rôzne zaujímavé situácie. Ak si si myslela, že sa dejú iba v seriáloch, si na omyle. O tom by mohla rozprávať Julie Gorman. Ako informuje dailymail, práve ju zachránili, aj keď nebola v priamom ohrození života. V ohrození bol však jej svadobný deň.

Julie, v tom čase nevesta, bola aj so svojimi dvoma družičkami na ceste na miesto obradu, kde ju už čakal jej snúbenec Geof. Jazda v limuzíne vyzerala dokonale, až do momentu, kedy sa na ceste stala nehoda, ktorá vytvorila zápchu a nekonečnú kolónu. Auto sa preto nemohlo pohnúť ďalej, a tak sa ženy rozhodli vystúpiť a kráčať popri ceste, aby sa stihli dostať k ženíchovi.

Práve tam si ich všimli hasiči, ktorí šli z miesta nehody. Po tom, čo im ženy vysvetlili situáciu, neváhali a ponúkli im pomoc. Ženy vysadili do hasičského auta, zapli sirénu, a Julie doviezli včas na jej svadbu.

View this post on Instagram

Great Story, you never know what you’ll find working an overtime in the County. E69 was on scene of a traffic accident blocking both lanes of Topanga Blvd. As they were clearing the scene they noticed the future Miss Gorman and her 2 bridesmaids walking along the side of the road holding up their dresses out of the mud. Obviously curious the Captain asked if they could help? They explained their limo was stuck in traffic and they were late for the the wedding. Without haste the Bride and Bridesmaids were loaded into the Fire Engine and given a code 3 escort to the wedding venue just in the nick of time. This picture showed up at the Fire Station a few weeks later. 👰🏼. E 6 9 #lacountyfirewives #bride #wedding #weddingday #weddingdress #bridetobe #weddinginspiration #weddingstory #weddinghair #weddingbells #weddingday #bridesmaids #firefighterwedding #topangacanyon #rainywedding #fire #firefighter #feelgoodfriday #weddingstories #feelgood #happilyeverafter #instawedding #as

A post shared by LA County Firefighters (@lacountyfirefighters) on

Tento príbeh sa stal ešte v marci. Niekoľko týždňov po svadbe sa už vydatá Julie prišla poďakovať hasičom za ich pomoc, a na hasičskej stanici sa so svojimi zachráncami aj vyfotila. Fotky poslala hasičom, ktorí ich nedávno zverejnili aj s celým príbehom na ich Instagrame.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife