instagram.com/sweetladylollipop & instagram.com/chodnik_korunami_stromov

Jeseň je doslova za rohom a s ňou prichádzajú do miest príjemne teplé slnečné lúče a krásne farby. Skorá jeseň a babie leto sú ideálne na vonkajšie fotenie, keďže má všetko okolo akúsi čarovnú atmosféru. Aj ty by si si rada na pamiatku spravila peknú jesennú fotku do svojho feedu na Instagrame? 

Každý park sa mení na čarovné miesto

Nemusíš ani opustiť svoje mesto na to, aby si našla dokonalé pozadie na fotenie v obľúbenom kabátiku. V každom meste totiž nájdeš kus prírody – či už lesa alebo menšieho parku. Zapoj svoju predstavivosť, nájdi ten najlepší uhol a nezabudni na opadané lístie! To môžeš nakopiť a pre odvážnejšiu fotku si doň aj ľahnúť!

Oravský hrad

Oravský hrad je majestátna stavba, ktorá pôsobí tajomným dojmom. Tak, ako Bojnický zámok vyzerá najkrajšie na romantickú jar, tento hrad naberá na svojom čare práve na jeseň. Sfarbenie hradných múrov sa dokonale hodí k typickým jesenným farbám. Je čas na výlet!

Z výšky sú farby najkrajšie

Na tomto ročnom období je najkrajšia práve príroda. Pohľad na sfarbené lístie a koruny stromov je na jeseň naozaj magický. Preto je to ideálny čas vyjsť na nejakú vyhliadku. Či už sa rozhodneš navštíviť tie najznámejšie na Slovensku, akými sú napríklad Chodník korunami stromov či Čajka v oblakoch, alebo sa vyberieš na miestu rozhľadňu, nebudeš ľutovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie