Jakub Prachař a Sara Sandeva

Rozpadne sa ich vzťah iba krátko po údajnej svadbe? Jakub Prachař a Sara Sandeva prehovorili o tom, že sa doma nerozprávajú. Píše o tom portál Ahaonline.cz, ktorý sa odvoláva na Showtime.

Iba 1. júla vyšla na povrch správa, že známy moderátor, komik, spevák a porotca talentovej súťaže Česko Slovensko má talent sa vraj žení. Za manželku si vraj zobral herečku Saru Sandevu, s ktorou sa zoznámil na pľaci pred troma rokmi. Potvrdili to vtedy dva od seba nezávislé zdroje, no doteraz sobáš nepotvrdili.

Jakub Prachař a jeho partnerka majú tichú domácnosť

Krátko po údajnej svadbe však obaja poskytli rozhovor pre Showtime, čo zaznamenal portál Ahaonline.cz. Prezradili tam, že doma majú tichú domácnosť, no išlo zrejme iba o vtip. Blížia sa ku koncu iba 3 mesiace po svadbe?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub Prachar (@jakub_prachar)

„My spolu doma vôbec nerozprávame, tam je ticho ako v hrobe,“ zavtipkoval Jakub Prachař. „Nerozumie mi macedónsky, tak nemôžeme veľmi hovoriť,“ doplnila ho partnerka s úsmevom.

Počas dvoch rokov spoločného randenia medzi nimi nedošlo k žiadnej väčšej kríze, no vo vzťahu nemajú na ružiach ustlané. A to je podľa nich v poriadku.

„Toho, kto žije celý život pokojne, položí prvý problém. My si všetko povieme. To, myslím, že je pekné,“ povedal moderátor, ktorého zmohlo natáčanie druhej série kriminálky, v ktorej hrá so svojou partnerkou.

„Ja som sa hneď zranil. Takže to speje ku koncu. Už som mal 40, tak som sa mal rozcvičiť. Akonáhle som sa rozbehol, tak ma pichlo v lýtku, čo sa mi v živote nestalo,“ opísal Jakub Prachař. „Ja som si zatiaľ nič urobiť nestihla, som zatiaľ v pohode, ale je mi ľúto Kuba. Dúfam, že to dotočíme všetci v zdraví,“ doplnila ho Sara.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Sandeva (@sarasandeva)

Zdroj: Ahaonline.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News