Byť premium sa oplatí

Byť PREMIUM sa teraz oplatí azda najviac. Okrem toho, že získaš prístup k tisíckam článkom, ktoré ti určite zmenia život, môžeš hrať o brutálne ceny. No dávaj pozor, lebo aj táto ponuka je limitovaná.

Možno vieš, ale možno aj nie, že byť PREMIUM so sebou prináša množstvo výhod. Členstvom u nás získaš prístup k exkluzívnemu obsahu nielen na Odzadu, ale aj na ďalších štyroch portáloch – Startiup, Fontech, Emefka a Interez. A to všetko bez reklám.

Skvelé benefity nie sú všetko, teraz našim predplatiteľom okrem exkluzívneho obsahu prinášame aj nadupanú súťaž o parádny e-bike. Podmienky súťaže sú však veľmi jednoduché.

Exkluzívna súťaž o e-bike

Už vieš, že vďaka predplatnému získaš prístup k množstvu hodnotného obsahu. Ale tentokrát prichádzame ešte s niečím naviac. Prinášame ti exkluzívnu súťaž o skvelý e-bike. Pýtaš sa aký?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Fantastický e-bike s technikou Bosch

Jedná sa o neuveriteľne výkonný e-bike do terénu, avšak stále s veľmi sofistikovaným vzhľadom. Okrem výborných technických parametrov, medzi ktoré patrí vybavenie motorom Bosch, krútiaci moment 85 NM či 750 W batéria od rovnakej značky, má ďalšie funkcie, ktoré jednoznačne oceníš.

e-bike, súťaž, premium-1
zdroj: Archív Odzadu

  • Má displej KIOX 300, ktorý slúži rovnako ako infotainment auta, čo je monitor, ktorý sa v moderných modeloch nachádza vedľa volantu a poskytuje informácie aj zábavu. Ukáže ti údaje o tvojej jazde, ale poslúži aj ako detailná navigácia.
  • Môžeš si ho jednoducho zamknúť na diaľku cez aplikáciu.
  • Pri tlačení bicykla ti bude značne pomáhať SMART technológia.
  • Je vybavený bezpečným držiakom na telefón, ktorý si prepojíš spolu s bicyklom cez spomínanú aplikáciu.
  • Má obrovský dojazd.

Informácie k súťaži

Zapojiť do súťaže o tento parádny e-bike sa môžeš na našom Instagrame a stačí, ak splníš tri jednoduché podmienky.

  1. Staneš sa členom našej PREMIUM skupiny do 26.5.2024, 23:59.
  2. Označíš kamošku alebo inú osobu, ktorú by takáto výhra tiež potešila.
  3. Budeš sledovať profil @startitup_sk.

Súťaž potrvá od 13. do 26. mája. Po vylosovaní výhercu budeme požadovať email, aby sme mohli skontrolovať platnosť PREMIUM členstva.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife