instagram.com/superstarcs

V tohtoročnej SuperStar sme boli svedkami výkonov, ktoré by porota poslala rovno do finále, ľudí, ktorí majú talent na všetko ostatné, len nie na spev aj polemické vystúpenia, ktoré porotu rozhádali. Výnimkou nebude ani piate castingové kolo, ktoré uvidíme na Markíze už dnes večer.

zdroj: TV Markíza/SuperStar

Internet je miesto, kde nájdete množstvo užitočných rád a návodov. Svoje o tom vie aj Adam Pňaček, ktorý sa naučil spievať práve z internetu. Svoje novonadobudnuté skúsenosti sa rozhodol ukázať aj hviezdnej porote. Nezabudol dodať, že jeho cieľom je dostať sa aj na zahraničné pódiá, napríklad aj v Maďarsku. Podarí sa mu zaujať porotu?

zdroj: TV Markíza/SuperStar

Pred porotu sa postavil aj hudobný talent Jakub, ktorý je okrem iného aj hudobným skladateľom a už sa mu podarilo napísať dve piesne pre legendárnu Hanu Zagarovú na jej album. Teraz však prichádza jeho chvíľa. Má šancu zažiariť a pracovať vo svetle reflektorov.
zdroj: TV Markíza/SuperStar

Mimozemšťania medzi nami
S veľmi zaujímavou teóriou prišiel na casting Milan. Porotcovia sa s ním pustili do rozhovoru o mimozemšťanoch, o ktorých verí, že sú medzi nami. Konkrétne sa rozrozprával o rase zvanej Plejáďania, ktorá sa nad nami vznáša ako anjeli strážni a ovplyvňujú naše životy.
zdroj: TV Markíza/SuperStar

Mladý vietnamský spevák Cong Minh Ngo prišiel sebe a rodičom dokázať, že má na to stať sa novou superstar. Na to, aby sa mu splnil sen a mohol sa venovať kariére speváka však musí zaujať hviezdnu porotu. Minh si  bol toho vedomý a zvolil zaujímavú taktiku – snažil sa ohromiť Moniku Bagárovú. Celú dobu sa venoval práve jej, čo si všimol aj Paľo Habera a kvôli čomu sa neskôr rozpútala aj veľká hádka. V porote sa schyľovalo k anarchii, ktorú sa Paľo snažil zastaviť a dokonca sa uchýlil k vyhrážkam.

zdroj: TV Markíza/SuperStar

Revali na Haberu
Sú momenty, ktoré sa do vysielania v televízii nedostanú. Ale všadeprítomnému oku kamery nič neujde. A tak sa často staneme svedkami udalostí zo zákulisia, ktoré pobavia aj šokujú. Jednou z nich je aj rev na Paľa Haberu, na ktorom si zgustli niektorí súťažiaci.

Jeho reakciu si môžeš pozrieť vo videu nižšie.

Nenechaj si ujsť piate castingové kolo SuperStar dnes večer o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife