instagram/sabrinahendrixphoto

Keď žena zistí, že je tehotná, je to pre ňu obrovská zmena. A zmena to bude aj pre jej partnera, rodinu a najbližších, ktorí budú súčasťou života bábätka. Ako im takúto obrovskú novinku prezradiť? Čoraz viac žien hľadá inšpiráciu na originálne spôsoby oznámenia tehotenstva, a my tu máme zopár tipov. Ktorý sa ti najviac páči?

Kým niektoré volia „obyčajné“ oznámenie, iné chcú vymyslieť niečo špeciálne, aby bolo prekvapenie oveľa krajšie a zapamätateľnejšie. Ak ťa takáto záležitosť čaká, nechaj sa inšpirovať.

Našou dobrou radou však je, aby si myslela na to, komu to chceš oznámiť a k jeho osobnosti prispôsobila oznámenie tak, aby sa mu to páčilo a neprekukol ťa oveľa skôr.

Medzi najčastejšie spôsoby patria:

  • kúpa detského oblečenia, ktoré dotyčný dostane ako darček,
  • fotka z ultrazvuku alebo pozitívny test uložený do darčekového boxu,
  • tričko s vtipným alebo jasným nápisom,
  • darček (šálka či iná drobnosť) s nápisom ocko, babka, dedko, teta, … podľa toho, komu bude patriť,
  • torta, taktiež s nápisom.

Ak už partner novinku vie, potom môžete zvoliť cestu originálnej fotografie, ktorá vaše tehotenstvo oznámi aj svetu. V dnešnej dobe sociálnych sietí sú práve také veľmi obľúbené. Zverte sa do rúk profesionálneho fotografa a vaše oznámenie bude navyše aj krásnou spomienkou na začiatok tejto životnej cesty.

Odporúčame sa inšpirovať napríklad Instagramom, kde pod správnymi heštegmi nájdeš nekonečné množstvo fotografií, ktoré sú nie len milé, ale aj vtipné.

Rodine to môžete oznámiť aj zábavnou formou. Obľúbené sú spoločenské hry, napríklad odčítavanie z pier, kde napríklad budúca babička bude musieť uhádnuť vetu Budem stará mama. Ďalej si môžete dať vyrobiť mini puzzle, ktoré dáte blízkym vyskladať a na výslednom obrázku bude oznámenie.

Ďalšie tipy za pár drobných

Alebo sa inšpiruj týmito oznámeniami zo života

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife