instagram.com/thefashionfraction instagram.com/anisasojka instagram.com/ultrasophisticate

Trendy sa nemenia len v oblečení a v bytovom dizajne, ale aj ohľadom strihu, farby a úpravy vlasov. Kým niekedy boli v móde štipce a plno sponiek, neskôr to bola éra vysokých drdolov a teraz je čas, kedy je v móde úplne všetko.

Tvoje vlasy sú tvojou vizitkou, da sá podľa nich dokonca odhadnúť aj nejaká tvoja povahová črta, to aký si typ, a k akému štýlu inklinuješ. Práve táto koruna ženskosti je dôležitou bodkou za krásou každej ženy. V lete je to však s vlasmi omnoho ťažšie. Krk sa pod nimi potí, krátke pramienky ti padajú do očí. Niekto chce mať vlasy neustále v cope, iná zase rozpustené, pretože sa nimi rada pýši. Toto sú 4 módne trendy doplnkov na jar/leto, ktoré môžeš využiť vo svojich účesoch. Zopnú vlasy, aby ti nepadali do tváre, pomôžu ich udržať vzadu pod kontrolou, a predsa ostanú krásne. Majú viacero variantov, a hlavne sú to štýlové doplnky aj do tvojich outfitov, ktorými ich posunieš na úplne inú úroveň.

Čelenky

Rozpustené vlasy sú najobľúbenejším účesom väčšiny žien. Či už krátke alebo dlhé, rovné alebo kučeravé. Ale čo tak doplniť nie len svoj look, ale aj vlasy menším doplnok, ktorý ťa prenesie späť do seriálu Gossip Girl k Blair, ktorá práve tento doplnok milovala. Čelenka je dobrým pomocníkom na zachytenie predných prameňov, ktoré padajú do tváre, ale aj výborným módnym doplnkom.

Gumičky

Stiahnuté vlasy v cope vôbec nemusia byť nuda. Oživiť takýto obyčajný účes môžeš krásnym trendy doplnkom v podobe ozdobenej gumičky. Do módy sa nevracajú len obyčajné, ale hlavne tie veľké saténové, zamatové, hlavne čo najväčšie a najobjemnejšie, ktoré môžu vyzerať retro, ale aj poriadne luxusne. S mašľou tvoja tvár, ale aj tvoj outfit omladne a prenesie sa ťa do roztomilých detských čias a látkové gumičky, ktoré sú veľkým hitom už druhú sezónu ti zasa dokonale predĺžia a zopnú vlasy. A na fotke to vyzerá dokonalo!

Štipec

Ten asi nikdy nevyjde z módy. Nosila ho mamina pred 20 rokmi, nosili sme ich pred 10 rokmi a nosíme ich aj teraz. Kým predtým bol skôr domácim pomocníkom na uchytenie vlasov, dnes je módnym doplnkom. Predáva sa v rôznych farebných prevedeniach, kombináciách tvarov, stačí si len vybrať, nájsť ten správny pre teba a tvoje vlasy. Ak máš objemnejšie vlasy zvoľ s veľkými hrotmi a hlavne vyberaj tak, aby mal veľké rozmedzie. Ak máš redšie vlasy, vyber si ozdobný, ktorý tvoje vlasy opticky zväčší.

Šatka

Tak ako sa šatka dá využiť ako doplnok na kabelku alebo okolo krku, tak isto ju môžeš tento rok uviazať aj na hlavu. Dosiahneš tak zaujímavý look, ktorý nechá zvýrazniť tvoju tvár a vlasy pekne udrží tam, kde majú byť. V lete je to výborný doplnok, pretože sa tak nemusíš báť úpalu a tvoja koruna bude skrytá pred priamym slnečným žiarením.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty