Aký je vzťah so ženou, ktorá je múdra a inteligentná a uvedomuje si, kým je? 

Veľa mužov sa však tohto vzťahu bojí, pretože nie každý muž je ochotný investovať so vzťahu veľa a chce všetko rýchlo a hneď. Inteligentná a múdra žena však potrebuje čas a nejde do vzťahu s niekým, kto jej nevyhovuje alebo s kým neráta do budúcna. Ak ide do vzťahu, premýšľa, pretože sa nechce trápiť a najmä nechce tráviť čas s osobou, ktorá jej nevyhovuje.

Inteligentné ženy sa hnevajú inak. Áno, aj oni majú svoje chyby, no uvedomujú si ich a snažia sa problémy riešiť, nie ich zamlčiavať. Inteligentné ženy vo vzťahu sú silné a chcú ať všetko vydiskutované, inak sa cítia mizerne.

Nikdy neklamú a nemanipulujú a dávajú svojmu partnerovi priestor na sebarealizáciu a vlastný čas, ktorý potrebuje. Nič svojim partnerom nezakazujú a vždy sa snažia byť oporou, aj keď toho majú veľa.

zdroj: unsplash.com

Inteligentná a múdra žena sa ti nebude chcieť pomstiť a nechce sa obklopovať negativitou, preto sa neboj, že tvoj vzťah s ňou nebude mať zmysel alebo že sa budete neustále hádať. Takáto žena vo vzťahu bude chcieť diskutovať, pýtať sa a rozprávať sa. Nebude sa s nikým porovnávať, nebude ti vyčítať veci, ktoré si nevedel ovplyvniť.

Ak budeš s ňou vo vzťahu, nájdeš lásku a priateľstvo v jednej osobe.

Silná žena nie je tá, ktorá by lipla na niekom a vyžadovala si, aby ju robil bezpodmienčne šťastnou, pretože vie, že to je hlúposť. Silná žena vo vzťahu rozmýšľa a nebude čakať, dokým jej konečne odpíšeš alebo sa ťa bude vypytovať, prečo si toľko času na internete, pretože je pre ňu dôvera základ. Tvoja prítomnosť v jej živote bude mať obrovský význam a či už to budeš schopný vidieť, alebo nie, bude tvojou najlepšiou kamarátkou a priateľkou, bez ktorej si už nebudeš vedieť predstaviť svoj život.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.