Jesenné účesy
Instagram/vickynatascha/alexxiew/daniellee_esther

Jeseň nám plnými dúškami dokazuje svoju silu. Meniace sa počasie, dážď, vietor, občas slniečko, občas zamračené. Tieto podmienky dávajú zabrať nielen nášmu zdraviu či šatníku, ale aj vlasom. Nenechaj si pokaziť deň rozfúkaným či zmoknutým účesom. Inšpiruj sa a vytvor si svoje jesenné účesy tak, aby si nemala rozlietané vlasy a aj tak vyzerala trendy.

Aj teba hnevajú vlasy na všetky strany, dážď aj vietor, ktorý ti kazí účes a vlasy máš po pár minútach rozfúkané, bez tvaru, objemu a ešte aj zlepené? Tieto jesenné účesy sú navrhnuté tak, aby sa nepohol ani jeden pramienok, aby nestratili objem ani svoj tvar.

1. Štipec v hlavnej úlohe

Do módy sa znova vracia štipec. V rôznych farbách, prevedeniach, pre husté či redšie vlasy. Malé aj veľké. Stačí si len vybrať. Práve tento módny doplnok ti ráno pomôže vyčarovať dokonalý look za pár sekúnd.

Vlasy ti zopne v jeden celok a nemusíš sa báť ani silného vetra. Dokonca s týmto jesenným účesom budeš vyzerať uhladene a trendy zároveň.

A s týmto návodom si môžeš vytvoriť objemný chvost. Ide o taký jednoduchý beauty hack.

2. Zapletance spod klobúka

Ako sme ti spomínali v predchádzajúcom článku, klobúky sú na jeseň veľmi in. Práve nimi dokonalo doplníš outfit, doladíš posledné detaily, zakryješ #badhairday a hlavne uchránia tvoje vlasy pred nepriaznivým počasím.

Jesenné účesy pod klobúkom však nemusia byť len v podobe voľne prehodených pramienkov alebo nudného vrkoča. Inšpirácie je viac ako dosť aj na účesy spod klobúka v podobe zapletaných nízkych, ale trendy vrkočov či drdolov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty