unsplash.com

Bola som prázdna. A verím, že nejedna z nás má také obdobie.

„Nevedela som sa tešiť zo života, nevedela som sa smiať, humor mi pripadala absurdný. Nevedela som plakať, nebola som ani smutná a nič ma nezaujímalo.“

To bolo predtým, ako som ťa spoznala. 

No teraz, teraz ťa už poznám. 

Zdroj: pexels.com

Vlial si do môjho srdca lásku, vieru a nádej. Nádej na krajšie zajtrajšky. Naplnil si moju dušu radosťou a šťastím. Je to akoby som objavovala zakaždým niekoho iného a pritom len odhaľujem zákutia mojej duše. 

Dnes mi pripadá svet omnoho krajší a farebnejší. Jasné, možno zo mňa hovorí čistá eufória, ale som rada, že som ťa spoznala. Že si mi za tak krátky čas ukázal toľko nádherných vecí.

Že sa oplatí žiť, že sa oplatí veriť, že aj ja mám právo na ukazovanie svojich emócii a nemusí sa za ne hanbiť. Pretože každý človek v živote má svoju zlé a dobré dni.

Tak, ako sa slnko neospravedlňuje, že sa mu chce svietiť a dážď, že padá. Tak sa nemusím ospravedlňovať za to, že plačem alebo sa smejem. 

Pamätám si, ako som ťa prvýkrát uvidela. Bolo horúce leto, priam spaľujúce a sedela som na lúke. Bola som moc zaujatá „ničím“, aby som si všimla „niečo“. Prisadol si si ku mne a nadviazal si nezáväznú konverzáciu.

To je celé.

Tak obyčajné, ale tak významné. Pre mňa.

unsplash.com

Tvoje myšlienky, tvoje úvahy, tvoje názory a tvoje postoje k životu ma úplne fascinujú. Nemyslím si, že sa 100% zhodneme, ale na väčšine áno.

Život nebude nikdy dokonalý. Vždy tu budú tie dobré a zlé dni, ktoré nám buď spríjemňujú alebo kazia deň. Ale vždy je len na nás, ako sa k tomu postavíme. Ide o naše rozhodnutie. A vždy máme na výber, vždy máme možnosť voľby. 

Ja som si teda už vybrala. 

A ďakujem Ti, že si prišiel do môjho života. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife