Žena drží v ruke pohár

Vedela si o tom, že novoročné predsavzatie si môžeš dať aj na základe svojho znamenia? Ak znela tvoja odpoveď negatívne, zisti, na čom by si mohla popracovať v roku 2024 práve ty.

Novoročné predsavzatia podľa znamenia

Baran

Baran je kreatívne znamenie a má tendenciu sa do vecí ponáhľať, pretože očakáva okamžité výsledky. Rád začína každý rok s niečím novým, no nikdy to  nedokončí. Pokiaľ si chceš dať aj tento rok novoročné predsavzatie, urob tak, ale dokonči všetko, na čom začneš pracovať a patrične sa za to aj oceň.

Býk

Táto osoba rada všetko doťahuje do dokonalosti, čo jej môže život miestami sťažovať. Skús sa preto do nového roka viac upokojiť a vychutnávaj si každý okamih vo svojom živote. Sústreď sa skôr na to, čo máš teraz a nemaj obavu z toho, čo bude.

Silvester oslava
zdroj: Pexels/Pavel Danilyuk

Blíženci

Bytosť narodená v tomto znamení je kreatívna, no tiež rada sníva. Podobne ako Baran však má tendenciu robiť unáhlené závery tak rýchlo, že to môže byť pre ňu vyčerpávajúce. Namiesto toho, aby si sa zbytočne náhlila, skús si dať predsavzatie, aby si spomalila a užívala si viac prítomné okamihy.

Rak

Rak je známy tým, že vždy kladie druhých na prvé miesto. Do nového roka by si si mala dať predsavzatie také, že na prvé miesto dáš samú seba. Najskôr zváž svoje potreby a až potom to, čo od teba očakávajú ostatní. Vždy mysli pozitívne a obklop sa ľuďmi, na ktorých ti skutočne záleží.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy