Photo by KAL VISUALS on Unsplash

Anjeli opäť radia. Podľa ich predpovede bude tvoj týždeň od 30.11. do 6.12. 2020 vyzerať presne takto!

Patríte k tým, ktorí milujú zimu alebo milujete letné počasie? Milovníci zimy pravdepodobne sychravejšie počasie zvládajú celkom dobre. Letní nadšenci však občas majú problém udržať si dobrú náladu a veľa energie. Slnka je teraz totiž málo. Vy si však môžete doma vytvoriť svoje vlastné malé slniečka. Teplý čaj, príjemné teplé svetlo lampy, relaxačná hudba, dobrá knižka či sladké palacinky – to všetko sú „tvoriče“ príjemnosti a pocitu tepla. Skúste niečo z toho zaradiť do týchto dní.

V rámci zdravia môžu nastať problémy so žilami alebo aj v krvotvorbe. Je všetko v tomto smere v poriadku? Ak nie, vyriešte to čím skôr u lekárov, aby ste si mohli naplno užívať predvianočný čas.

V práci sa s príchodom decembra zmení aj celková klíma. Kolegovia sa budú viac usmievať, možno trochu uberú z tempa a budú žičlivejší. V pracovnej oblasti sa teda tešte na rozbiehanie pozitívnych energií. Dariť sa bude najmä mužským profesiám.

December je nádherný mesiac. Len si to predstavte: zimné prechádzky s láskou, ruka v ruke, k tomu teplý nápoj a padajúce vločky. Neupierajte si lásku, zaslúžite si ju. Nech už ste zažili čokoľvek, v hĺbke duše túžite byť milovaní aj milovať. Poriadne sa okolo seba poobzerajte. Možno sa na vás niekto zamilovane díva a vy ste si to ani nevšimli.

Láska voči sebe: Čo robiť tento týždeň, aby ste posilnili lásku voči sebe? Skúste meditovať a celkovo sa upokojiť. Prúdi vo vás viac energie, než sa zdá. Pokoj sa hneď odráža na tvári, budete sa cítiť viac harmonicky, stúpne aj vaša miera charizmy a celkovo budete vysielať šťastnú energiu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy