Pár sa na seba smeje

Aj keď sa hovorí, že máj je lásky čas, nemôžeme zabudnúť na to, že práve vo februári majú najväčší sviatok všetci zamilovaní. Kto si však lásku užije aj mimo 14. dňa v tomto mesiaci? Vyzerá to tak, že pre 3 znamenia zverokruhu budú najbližšie týždne naplnené veľkou pohodou a romantikou vo vzťahu. Nájde sa medzi nimi aj to tvoje?

Vo veľkom ročnom horoskope, ktorý je zameraný aj na lásku v roku 2023, si si mohla prečítať, čo vo vzťahoch čaká jednotlivé znamenia. Tentokrát sa však poďme pozrieť na to, komu hviezdy doprajú šťastie v láske aspoň vo februári.

Blíženci

To, že sa ti bude v tejto oblasti dariť, ba dokonca, že ťa čaká aj posun vo vzťahu, ti už naznačil ročný horoskop. Vyzerá to tak, že extra pozornosti a romantiky zažiješ práve v tomto mesiaci. Stačí len dúfať, že nebude jediný. S partnerom budeš mať utužený vzťah.

Ak ste mali nedávno veľkú hádku či krízu, môže to byť práve vďaka tomu – uvedomíte si, že sa naozaj ľúbite a začnete si jeden druhé vážiť viac. To sa odrazí na správaní, ktoré bude najbližšie týždne plné úcty a lásky.

Váhy

Hviezdy naznačili, že ty patríš k znameniam, ktoré sa v prvej polovici roka zasnúbia, ak sú vo vážnom vzťahu. Je veľká pravdepodobnosť, že práve v období okolo Valentína sa tak môže naozaj udiať. Aj keby to tak nebolo, budeš mať s partnerom krásny čas.

Keď je to možné, doprajte si spoločný wellness alebo nejaký iný špeciálny deň, uvidíš, že bude patriť k nezabudnuteľným. Tešiť sa môžeš aj na milé malé prekvapenia zo strany tvojej polovičky.

Ryby

Aj keď sa mohlo zdať, že Ryby patria medzi znamenia, ktoré nečaká v láske nič prevratné, počas tohto mesiaca to bude však so vzťahmi ružové. Veľkú šancu na romantiku majú hlavne single dámy, ktoré môžu spoznať niekoho zaujímavého.

Nový objav ich zahrnie láskou, no či bude skutočná, to ukáže až čas. Napriek tomu si ju užiješ naplno a budeš rada spomínať na to, že si mala pekný február.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy