Ľudia často využívajú astrológiu pre zistenie mnohých vecí. Od toho, koľko peňazí budú mať v budúcnosti, cez kariéru až po ich ideálny životný štýl. Ale podľa astrológov, bežné a najčastejšie využívané sú záležitosti lásky. Ak vieš, aké je tvoje znamenie, môžeš využiť poznatky astrológie na to, aby si zistila, ako mať šťastný, zdravý, milujúci vzťah, ktorý naozaj chceš. 

Keď hľadáš rady o láske podľa znamení, nemusíš sa obmedzovať len na tvoje znamenie. Pretože znamenie tvojho partnera má tiež zmysel. Aby som to však skrátila, astrológia a láska – môže byť užitočná kombinácia, či už tomu veríš alebo nie.

Všetci potrebujeme v určitom bode poradiť.

Tu sú rady pre úspešný vzťah pre každé znamenie: 

Baran – neboj sa veci robiť pomaly. Baran je veľmi impulzívne znamenie a veľmi rýchlo zistí, čo sa mu páči alebo nie. Ale ak si vo vzťahu, pamätaj, že tvoj partner môže potrebovať viac času.

Býk – vymysli niečo nové, aby si sa vyhla stereotypu.  Býk je silné znamenie, a keď niečo chce, ide si za tým. Ak nájdeš niečo, čo sa ti páči, je to fajn, ale nebuď v tom zaseknutá dlho.

Blíženci – stále môžeš mať spoločenský život a aj oddaný vzťah. Prelietavé znamenie ako blíženci ťažko rozhodujú o svojom živote. Miluješ slobodu, ale zároveň chceš aj vzťah. Nájdi kompromis medzi týmito vecami a budeš šťastná.

Rak – neber veci príliš osobne. Rak je známy ako citlivé a jemné znamenie. Ľahko ti tvoj partner zlomí srdce niečím, čo povie. Snaž sa nebrať veci tak osobne.

Lev – použi slová, aby si vyjadrila pocity. Najväčším šťastím pre teba bude, ak sa naučíš rozprávať o svojich pocitoch. Totižto pravda je, že muži nevedia čítať myšlienky :).

Panna – nekritizuj sa po celý čas. Skús vypnúť a uvoľniť sa. Pre pannu je všetko o tvrdej práci a drine. No takto môžeš svojho partnera odstrašiť.

Váhy – spoznaj svojho partnera skôr, ako s ním začneš bývať. Ak sa nebudete poznať, môže to vyvolať hádky a aj stratu tvojho pekne začínajúceho vzťahu.

Škorpión – nemusíš mať kontrolu neustále nad všetkým. Vášeň je vášeň, ale kontrola naozaj do vzťahu nepatrí. Nechaj ju doma alebo v práci, ale nie je správne, ak stále kontroluješ svojho partnera.

Strelec – zameraj sa na to, čo skutočne chceš vo vzťahu. Potreba slobody je pre strelca najdôležitejšou vecou. Ale tvoja energia je veľmi rozptýlená. Bolo by fajn, ak by si si naozaj stanovila, čo chceš vo vzťahu.

Kozorožec – nasleduj šťastný život. A vytvor si taký život, aký chceš ty, nie aký chce niekto iný. Je to tvoj život, pracuj usilovne a raduj sa z úspechov. Nechaj sa prekvapiť, čo ti život prinesie.

zdroj: pexels.com

Vodnár – nájdi si partnera, ktorý rozmýšľa rovnako ako ty. Ako vodnár si známa tým, že oceňuješ individualitu a byť s niekým, kto neoceňuje tvoju samostatnosť a jedinečnosť, nie je správne.

Ryby – rešpektuj nastavené hranice. Ryby sú znamenie, ktoré je veľmi empatické a milujúce. Hranice sú na to, aby ťa rešpektovali druhí a aby si aj ty rešpektovala ich. Uvedom si to pri hľadaní svojej lásky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.