instagram/queen.plackova

Kráľovná slovenského Instagramu, influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková, miluje luxus a cestovanie. More, pieskové pláže a unikátne ubytovania si užíva počas celého roka. Jej momentálna destinácia však nie je len o užívaní si oddychu.

Zuzana sa aktuálne nachádza na Srí Lanke, kde absolvuje mesačný ozdravný pobyt. Ayurvedskú liečbu si vybrala kvôli očiste tela, mysle, ale aj zdravotným problémom, ktoré ju dlhšie trápia.

Poviem vám, že si to tu užívam, toľko masáži, oleja a procedúr či zdravého jedla som ešte nezažila. Ale je to naozaj super, lebo tu robíte pre seba a svoje zdravie to najlepšie, čo môžete a som šťastná, že tu môžem byť a Ayurvédsky liečebný pobyt absolvovať,“ priznala sa na Instagrame.

K zážitkom sa pridala aj oslava nového roka, ktorý na Srí Lanke začína práve dnes. Zuzana si tak vyskúšala miestne tradície, ktoré ľudia v tento deň robia, aby si privolali šťastie, ochutnala typické jedlá, ale aj zahrala zábavné hry odetá v šatách, ktoré nosia ich ženy.

Aj tu Zuzana dokázala, že pomenovanie kráľovná jej patrí. Okrem víťazstva v rôznych hrách si totiž odniesla aj titul Queen of Srí Lanka Resorts.

Čo povieš, ako to kráľovnej pristane?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News