Instagram/jasmina_alagic

Január v exotike! Jasmina Alagič Vrbovská sa rozhodla pre jeden z najlepších darčekov. Svojmu manželovi, raperovi Patrikovi „Rytmusovi“ Vrbovskému darovala k nedávnym narodeninám dovolenku na ostrove Maurícius. Tam sa vybrali spoločne so synčekom Sanelom a dvojicou kamarátov užiť luxusný oddych. Kúsok z týchto momentov zdieľajú aj so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach.

Večne pozitívne naladená moderátorka odišla zo Slovenska na dovolenku, ktorá by mala trvať približne mesiac. Na svoj Instagram nezabúda pridávať obsah pre svojich followerov, nedávno sa pochválila aj tým, že sa jej podarilo plávať s delfínmi, čo je určite snom mnohých ľudí.

Krásna príroda, luxusný rezort, priezračná voda či adrenalínové zážitky však nie sú všetko, čo jej aktuálne závidí najmä mnoho žien. 32-ročná moderátorka a mamička dvojročného syna sa môže popýšiť perfektnou postavou. Pohyb patrí k jej každodennému životu, no vďačiť môže rozhodne aj svojim génom.

Aj keď sa má čím chváliť, svoje fotky, napríklad iba v plavkách, často na sociálne siete nepridáva. Teraz však pridala odvážnejší záber, ku ktorému dostáva množstvo komplimentov.

Pozri sa, čo má Rytmus doma!

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News