dokonalé fotky

Každá žena chce vyzerať dobre. Ešte lepšie vtedy, keď pózuje pred objektívom fotoaparátu. A ešte lepšie, keď na svojej postave poctivo pracuje a chce sa ňou pochváliť. Správny uhol, stiahnuť brucho, vystrieť chrbát, úsmev a cvak! Ak patríš do kategórie tých, ktorým sa nepáči vlastné pózovanie a z 50 fotiek nevie vybrať ani jednu, potom by si sa mala naučiť zopár overených ťahov a dokonalé fotky sú na svete.

Je jasné, že ak dbáš o svoju postavu a vzhľad, robíš to najmä kvôli sebe, no zavesiť si na Instagram svoj progres je úplne normálne. Chceš sa pochváliť, dostať lajky a byť motivovaná k tomu, aby si v tom pokračovala. A keď sa už chceš ukazovať, musí byť tvoja póza tip-top.

S týmito pózami na Instagrame zaboduješ

Ako stáť pred objektívom, aby tvoja postava vynikla? Ktoré typy fitness fotiek letia na sociálnych sieťach najviac? Existujú triky, ktoré ťa opticky „upravia“? To všetko ťa detailne naučia nasledujúce tutoriály, s ktorými bude každý tvoj fotošúting o niečo viac easy a o dokonalé fotky nebudeš mať núdzu.

Využiť tieto pózy môžeš aj keď sa venuješ inej športovej oblasti

Iste vieš, že aby si bola fit, dôležité je cvičenie a strava. Ak sa ti nechce utrácať desiatky až stovky eur za jedálniček na mieru, ktorý niektorí poradcovia a tréneri vôbec neprispôsobujú konkrétnym potrebám klientov, môžeš sa na to pozrieť aj ty sama. Nie je to taká veda, ako by si si možno myslela. Ak by si si sama chcela vytvoriť jedálniček na mieru zadarmo, certifikovaný výživový poradca Martin Masár nám poskytol niekoľko užitočných tipov, ako na to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness