Motivácie nie je nikdy dosť a ja som sa trochu „prehrabala“ instagramom, aby som pre teba vybrala 5 najlepších fitness účtov, ktoré ti dopomôžu splniť si svoje predsavzatia v novom roku. I baletka, tanečníčka či atlétka ťa môžu motivovať vo viacerých smeroch nielen vrámci fitness či zdravej stravy, ale aj psychického zdravia.

Užívaj, držíme palce!

 

Kayla Itsines

8 miliónov followerov asi hovorí za všetko a tak sa Kayla môže pýšiť tým, že je jedna z najsledovanejších fitnessiek na instagrame. Kayla podporuje nielen ľudí, ktorí túžia po zmene a zverejňuje ich príbehy či fotky, ale prináša rôzne rady a fitness recepty na smootie či celodennú stravu.

 

Amanda Bisk

Austrálčanka Amanda je kvalifikovanou inštruktorkou jógy, atlétka a plavkyňa. Milovníčka psov ťa denne zásobuje krásnymi fotkámi pri pláži, so svojimi miláčikmi alebo pri športe, ktorý tak miluje. Amandin instagram rozhodne odporúčame, tak ako aj jej youtubový kanál.

 

Hannah Fallis Bronfman

Djka a milovníčka lyžovania, tanca, atletiky, dobrého zdravého jedla, cestovania a módy je skutočne všestranná osoba, ktorá ťa môže motivovať vo viacerých smeroch. Okrem toho spolupracuje s firmou Adidas Women, vytvorila pár fitness balíčkov, ktoré i tebe  pomôžu začať svoju fitness cestu v roku 2018.

 

Misty Copeland

Misty je baletka z Amerického národného baletu, ktorá je taktiež inšpiráciou, ktorá ti môže dodať sebavedomie. Ak by si si chcela vyformovať postavu iným štýlom ako fitness, skús sa inšpirovať jej instagramom a zistíš, že pekná postava sa dá vyformovať aj tancom. Tak čo, zapíšeš sa na hodiny baletu alebo aspoň spoločenských tancov?

 

 

Sjana Elise Earp

Sjana, ktorá je milovníčkou jógy, má viac ako 1,3 milióna followerov aj vďaka tomu, že okrem zdravého životného štýlu preferuje zdravie aj vrámci psychickej hygieny a preto sa môžeš inšpirovať nielen jej perfektnou postavou, ale aj myšlienkami alebo cestovateľskými fotkami. Inšpirácie nie je nikdy dosť vo viacerých smeroch a my tento instagramový účet odporúčame!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.