instagram/queen.plackova/TV Markíza

V pondelok ráno zadržala polícia pri rozsiahlej razii zameranej na zločineckú skupinu 15 osôb. Medzi nimi aj podnikateľku Zuzanu Strausz Plačkovú s manželom Reném. Známa dvojica má byť zapletená do obchodu s drogami. Aj keď ešte včera kráľovná slovenského Instagramu odkázala, že sa k celej situácii vyjadrí na sociálnej sieti, tak skoro to možno nebude. Pre TV Markíza sa v sprievode policajného príslušníka vyjadrila opäť.  

Dnes ráno totiž už padli aj obvinenia. „Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 15 osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti. Počas domových prehliadok sme zaistili viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90 000 jednorazových dávok drogy,“ píše vo svojom statuse Polícia Slovenskej republiky.

Kým včera si Zuzana robila zo situácie žarty a ľuďom odkazovala, aby ju followovali na Instagrame, dnes im už poslala úplne iný odkaz. Zrejme si uvedomila závažnosť situácie.

Dúfam, že sa to čoskoro všetko vysvetlí. Chcem len odkázať ľuďom, že dávajte si pozor, s kým sa stretávate, lebo môžete byť potom hodený do jedného vreca s určitými ľuďmi. Ani o tom nemusíte vedieť,“ stihla povedať novinárom v sprievode policajta.

Svoje si o celej situácii myslí aj jej mama Veronika, ktorá dcéru verejne obhajovala pod príspevkom na Facebooku relácie Nákupné maniačky, ktorej bola Zuzana kedysi taktiež súčasťou. A servítku si pred ústa rozhodne nedávala.

Špiny špinavé! Ja vám poviem, že nikdy nič nepredávala ani nebrala. Zobrali ju ako svedka, nie ako obvinenú, čítajte a posudzujte a prajem vám len závisť,“ znel nahnevane jeden z komentárov smerom k ľuďom, ktorí sa do jej dcéry pod článkom o drogách pustili. To však bolo ešte skôr, než padlo skutočné obvinenie zo strany polície.

Zdroj: markiza.sk, prezenu.joj.sk, facebook.com/policiaslovakia, facebook.com/nakupnemaniacky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News