Všetky to poznáme: ráno sa postavíme pred skriňu, ktorá je od hora smerom dole preplnená oblečením, topánkami, kabelkami, ale my vôbec netušíme, čo si máme obliecť. Niekedy sa nám jednoducho minú nápady na to, ako sa nastylovať a vytvoriť outfit, v ktorom sa budeme cítiť dobre. Tento problém nám ale môžu pomôcť vyriešiť tieto instagramové profily. Ak miluješ módu, musíš ich sledovať.

@valerialipovetsky

Valeria je bývalá modelka, profesionálna fashion blogerka a asi by si ani neverila, tiež aj matkou 3 chlapcov. Na jej profile nájdeš nie len neskutočne dobre vyskladané nápady na outfit, ale aj praktické rady – ktorú farbu ako skombinovať, či ako obnosiť jednu vec na 3 spôsoby.

@katie.one

Katie žije a tvorí v Paríži. Jej príspevky, a samozrejme aj outfity, ťa okamžite prenesú do mesta svetiel a romantiky.

@k.els.e.y

Kelsey je hlavne youtuberkou, ale veľa inšpirácie od nej nájdeš aj na Instagrame. Ak hladáš niečo veľmi elegantné, štýlové, s čistými líniami, je práve pre teba tou, ktorá ti ukáže, ako na to.

@leoniehanne

Leonie robí z obliekania doslova umenie a zážitok. Istým spôsobom je priam fascinujúce pozerať sa na jej videá. Ukáže ti kombinácie farieb a materiálov, ktoré by ti ani vo sne nenapadlo dať dokopy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.