Známa influencerka mala románik so ženatým spevákom

Škandál, ktorý šokoval snáď svetový šoubiznis. Na sociálnej sieti TikTok sa totiž známa influencerka priznala k tomu, že mala románik so ženatým spevákom. Ten sa navyše prezentoval aj ako dobrý otec, no to, čo okrem nevery spravil, jeho fanúšikov doslova pobúrilo. 

23-ročná Sumner Stroh je úspešnou modelkou a influencerkou. Na Instagrame ju sleduje viac ako 366-tisíc followerov, na TikToku je to podobné číslo. Fanúšikov si získala najmä vďaka svojmu výzoru a odvážnym fotkám. Zrejme jej kráse neodolal ani svetoznámy spevák a líder skupiny Maroon 5, Adam Levine.

Sumner
zdroj: Instagram/sumnerstroh

Románik so ženatým spevákom šokoval svet

Sumner spôsobila doslova ošiaľ, keď na sociálnej sieti zverejnila video, v ktorom sa priznáva k pomeru so spevákom. To má už teraz milióny pozretí. Románik so ženatým spevákom mal podľa jej slov trvať približne rok, no presný čas ani dátum nešpecifikovala. 43-ročný Adam Levine je pritom od roku 2014 ženatý s 34-ročnou modelkou Behati Prinsloo.

Dvojica má dve deti a tretie je na ceste. A práve kvôli tomuto sa Sumner rozhodla ísť s pravdou von. Ostala totiž znechutená, keď jej Adam napísal, či môže svoje tretie dieťa pomenovať práve po nej. Túto správu dokonca ukázala vo videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Okrem nej zverejnila aj iné „hot“ správy.

Adam a Behati
zdroj: Instagram/behatiprinsloo

V tomto videu odhalila svoju aféru

Po ročnom romániku sa ich vzťah mal údajne skončiť, preto ju šokovala správa, ktorú po pár mesiacoch dostala. „V tom čase som bola mladá a naivná. A úprimne povedané, cítim, že som bola využívaná. Bola som určite ľahko zmanipulovateľná,“ vyjadrila sa.

@sumnerstroh

embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen

♬ original sound – Sumner Stroh

Zdroj: TikTok/sumnerstroh

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News